Oprawy-Downlight natynkowe

Oprawy natynkowe jako oświetlenie sklepu

Oprawy natynkowe to szczególna forma oświetlenia sufitowego. Nie są one jak oprawy wpuszczane wbudowywane w sufit lub w ścianę. Jak już zdradza sama nazwa, oprawy natynkowe montuje się na suficie. Chętnie stosuje się także oprawy napowierzchniowe pod szafkami kuchennymi, w gablotach lub w szafach. Tam zapewniają światło w szczególnie ciemnych miejscach, dokąd nie dochodzi zwykłe oświetlenie ogólne. Szeroko stosowaną grupę opraw natynkowych stanowi oświetlenie sklepów. Tam można perfekcyjnie wykorzystać ich wszystkie zalety.

Praktyczne i mocne oświetlenie: Oprawy natynkowe w sklepie

W ramach oświetlenia sklepów oprawy natynkowe uważane są za szczególnie praktyczne i mocne oświetlenie. Najczęściej są one obracane i odchylane i dzięki temu można je na nowo ukierunkować, gdy zmieni się ustawienie regałów i towarów. Oprawy natynkowe umożliwiają realizację funkcjonalnego i uniwersalnego oświetlenia sklepu. Jeżeli potrzebnych jest kilka źródeł światła, można sięgnąć po natynkowe oprawy kilkupunktowe lub oprawy montowane na szynach prądowych. Poszczególne oprawy można ustawiać w różnych kierunkach i kierować na wybrany obiekt.

Reflektor odchylany kardanowo to specjalny rodzaj opraw natynkowych

Oprawy natynkowe z zawieszeniem kardanowym są szczególnie elastyczne w ich ustawieniu, ponieważ można je bezstopniowo obracać we wszystkich kierunkach.

Oprawy natynkowe są także znane pod nazwą reflektory sufitowe lub spoty sufitowe. Wiele opraw, które montuje się na suficie pokoju, nadaje się także do montażu na ścianie. I tak przy prezentacji towarów w sklepie można oświetlić także towary na eksponowanym miejscu i tym samym zwrócić na nie uwagę.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.