Reflektory zewnętrzne

Polecane produkty w tej kategorii

  Reflektory dla przemysłu, biura i sklepów

  Reflektory mogą być stosowane do oświetlania najróżniejszych obiektów służąc zarówno jako oświetlenie funkcjonalne jak i estetyczne. Przy tym multitalencie pojawia się skłonność do przedobrzania. Same reflektory mogą mianowicie szybko robić wrażenie zimnych. Dlatego najlepiej łączyć zawsze reflektory z dekoracyjnymi źródłami światła, wtedy Państwa reflektory we właściwej dawce będą się dobrze prezentować i uzyskają Państwo akcenty świetlne zgodnie z życzeniem.

  Reflektory do prezentacji towarów

  Aby zachęcać kupujących, towary powinny być szczególnie pięknie prezentowane. Do tego celu reflektory są właściwym rodzajem oświetlenia. Istnieją przy tym różne rodzaje reflektorów: takie, które nadają się do montażu na suficie lub takie, które można zamontować na ścianie. Montaż na suficie ma tę zaletę, że reflektory zapewniają w ten sposób jednocześnie oświetlenie podstawowe salonu sprzedaży. Ale reflektory nadają się także wspaniale jako oświetlenie punktowe, mogą być zastosowane na przykład do prezentacji ofert promocyjnych. W ten sposób zwracają one uwagę potencjalnych klientów na produkty z obniżonymi cenami.

  Reflektory jako oświetlenie do pracy

  W zakładach rzemieślniczych, jak na przykład w warsztatach samochodowych, reflektory są często stosowane jako tak zwane reflektory powierzchniowe. Zapewniają pracownikom potrzebną jasność do różnych prac naprawczych. Do prac w komorze silnika można zastosować reflektory ze statywem lub dodatkowo sięgnąć do latarki roboczej, która trzyma się na magnes na powierzchniach metalowych. jak pokrywy silnika. W ten sposób obydwie ręce są wolne do pracy. Reflektory ze statywem, ze względu na stosunkowo duży zasięg, można poza tym stosować także jako reflektory do oświetlenia iluminacyjnego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.