Słupki oświetleniowe stal szlachetna

Polecane produkty w tej kategorii

  Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej

  Wytrzymałe oświetlenie o eleganckim wyglądzie

  slupek ze stali

  Jakie zalety ma stal szlachetna w przypadku słupków oświetleniowych?

  Stal szlachetna, inaczej zwana również nierdzewną należy do grupy materiałów, które są bardziej odporne na warunki atmosferyczne: słupki ogrodowe ze stali szlachetnej nie tylko elegancko wyglądają, są również mniej podatne na korozję, odporne na działanie temperatury i łatwe w pielęgnacji. Idealne do zastosowań na terenach zewnętrznych – zarówno komercyjnych, jak i prywatnych!

  Czy słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej dostępne są również w wersji z czujnikiem ruchu?

  Automatyczne włączanie światła w zależności od potrzeb: to bardzo praktyczna i energooszczędna funkcja! Wiele słupków ogrodowych ze stali szlachetnej występuje w wersji z czujnikiem ruchu. Jest on zwykle połączony z czujnikiem zmierzchu, dzięki czemu światło nie zapala się w ciągu dnia.

  Aby zapewnić optymalne wykrywanie ruchu na ścieżce, kąt detekcji czujnika ruchu powinien wynosić co najmniej 120 stopni.

  slupki oswietleniowe stal z czujnikiem
  lampa ogrodowa ze stali

  Dlaczego wiele słupków oświetleniowych jest wyposażonych w technologię LED?

  Technologia oświetleniowa tak wytrzymała, jak materiał: słupki ogrodowe ze stali szlachetnej z diodami LED to połączenie wytrzymałego materiału i trwałej technologii oświetleniowej. Ponadto żarówki LED oszczędzają do 90% energii w porównaniu do żarówek tradycyjnych i natychmiast osiągają 100% jasności – to nieodzowny warunek w przypadku lamp z czujnikiem ruchu.

  Czy lampy ogrodowe mogą być zasilane energią słoneczną?

  Brak kosztów energii, brak konieczności układania kabli – to zaleta słupków oświetleniowych ze stali szlachetnej z technologią solarną. Te nieskomplikowane lampy sprawdzają się przede wszystkim latem, na tarasie i na terenie całego ogrodu.

  Nie należy ich jednak stosować jako główne oświetlenie ścieżek. Latem takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi, jednak zimą z powodu braku wystarczającej ilości słońca akumulator nie naładuje się w odpowiednim stopniu, co może skutkować brakiem oświetlenia orientacyjnego po zmroku. Niektóre markowe produkty nadają się do takiego zastosowania.

  slupki oswietleniowe stal
  lampy ogrodowe ze stali nierdzewnej

  Jakie odstępy należy zachować pomiędzy słupkami oświetleniowymi ze stali szlachetnej?

  Słupki ogrodowe spełniają swoje zadanie, kiedy ścieżka jest całkowicie oświetlona. Lampy powinny się więc znajdować w takiej odległości od siebie, aby nie tworzyć zacienionych miejsc.

  Aby oświetlić dużą powierzchnię, można wybrać słupki ogrodowe ze stali szlachetnej z punktem świetlnym umieszczonym dość wysoko. Należy również zwrócić uwagę na rozsył światła: lampy świecące we wszystkich kierunkach oświetlają również najbliższe otoczenie poza ścieżką. W przypadku produktów ze światłem kierunkowym wiązka światła jest bardziej skupiona, przez co światło nie rozprasza się we wszystkich kierunkach.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat słupków oświetleniowych ze stali szlachetnej lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.