Słupki oświetleniowe stal szlachetna

Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej zapewniają szczególną aurę

Bardzo trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, to opis tylko niektórych zalet słupków oświetleniowych ze stali szlachetnej. Są one ozdobą każdej nieruchomości. Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej to połączenie zarówno udanego wzornictwa, jak i praktycznej funkcjonalności. Jeżeli chcą Państwo rozkoszować się swoim ogrodem także po zachodzie słońca, to lampy zewnętrzne mogą być także oświetleniem tarasu. Światło lamp zewnętrznych zapewnia nie tylko szczególną aurę, ale jest ono także nader pożyteczne. Daje pewność, że można się także nocą poruszać po terenie wokół swojego domu bez potykania się i możliwego zranienia.

Szczególnie efektywne energetycznie są słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej w formie lamp solarnych. W dzień moduł solarny jest ładowany za pomocą energii słonecznej. Dzięki temu zostaje naładowany akumulator tak, że dana lampa zewnętrzna po zapadnięciu zmroku może zapewniać jasność przez wiele godzin - zupełnie bez prądu. Praktyczne są także słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej, które po prostu wtyka się w grunt. Lampy zewnętrzne tego rodzaju nazywa się lampami z grotem ziemnym. Ich zaletą jest możliwość relatywnie dowolnego umieszczania takiej lampy w terenie. Jeżeli widzimy dla niej inne miejsce, można ją po prostu wyciągnąć z ziemi i wetknąć ponownie w innej lokalizacji.

Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej

Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej są często również stosowane jako bariery. Ponieważ na świeżym powietrzu są narażone na różne warunki atmosferyczne, przy zakupie należy zwrócić uwagę na to, czy mają odpowiedni stopień ochrony. Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej powinny posiadać przynajmniej stopień ochrony IP 44, aby lampa była zabezpieczona przed pryskającą wodą i ciałami obcymi, które są większe niż 1 milimetr. Skrót „IP“ oznacza przy tym „Ingress Protection“ (ochronę przed penetracją).

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 09:00 do 18:00

piątek
od 09:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.