Wszystkie lampy robocze

Lampy do pracy umożliwiają i ułatwiają pracę

Pojęcie lampy do pracy obejmuje bardzo szeroki zakres oświetlenia - od latarek kieszonkowych, przez czołówki, aż do lampki biurkowej. Jednakże wszystkie te lampy do pracy mają jedną wspólną cechę: ułatwiają wykonywanie pewnych czynności, ale w wielu wypadkach są nawet niezbędne do osiągnięcia zadowalających wyników pracy. Nie można także zapominać o tym, że lampa do pracy ma duże znaczenie ergonomiczne. Specjalne zadania wzrokowe, które trzeba wykonywać na większości stanowisk pracy, w szczególności prace przy komputerze, wymagają odpowiedniego oświetlenia w postaci dobrych lamp do pracy.

Solidne lampy do pracy podczas stosowania

Lampa do pracy jest najczęściej narażona na ekstremalne warunki - jest zamontowana na zewnątrz przy najróżniejszych warunkach pogodowych na budowie lub podczas długich akcji ratunkowych musi zapewniać mocne światło. Dlatego tak ważne jest, aby lampy do pracy były solidne, wydajne i niezawodne. Także aspekt praktyczny jest decydującym czynnikiem - w szczególności to reflektory są w grupie lamp do pracy tymi, które są najczęściej wyposażone w pas naramienny, szelki i stopki do ustawienia na miejscu. Te dodatki gwarantują, że podczas wykorzystywania lamp do pracy, ręce pozostają wolne do wykonywania zadań.

Wyposażenie lamp do pracy

Ponieważ jasność lamp do pracy musi być najczęściej większa niż zwykłych lamp wewnętrznych lub zewnętrznych, chętnie wyposaża się je w żarówki halogenowe, ksenonowe lub także LEDy. Lampy do pracy z żarówkami LED są szczególnie energooszczędne i dlatego nadają się do zasilania akumulatorami. Ładowane lampy do pracy są też często dostępne z przystawką do samochodu, tzn. do gniazda zapalniczki. Mając taką lampę nie trzeba już się martwić ewentualną awarią samochodu w ciemnościach, ponieważ mamy zawsze gotowe potrzebne oświetlenie.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.