Żarówki GX53

Żarówka energooszczędna GX53 - "żarówka wpuszczana"

Żarówka energooszczędna GX53 jest żarówką szczególnego rodzaju. Z przykryciem nad giętymi rurkami świetlówki kompaktowej - bo nią właśnie jest żarówka energooszczędna - może być stosowana w lampach do wnętrz także bez dodatkowej pokrywy szklanej. Jednak przy stosowaniu na zewnątrz wskazane jest ze względów bezpieczeństwa, żeby żarówki energooszczędne stosować tylko ze szkłem ochronnym. Szczególnie popularne są żarówki energooszczędne GX53 jako żarówki w oprawach wpuszczanych i podszafkowych. Mają jeszcze jedną podstawową zaletę: w przeciwieństwie do zwykłych żarówek lub żarówek halogenowych wydzielanie ciepła jest znacznie mniejsze. Oprócz tego żarówki energooszczędne GX53 nie emitują ciepła do tyłu, dlatego często są stosowane w oprawach wpuszczanych. Ale także w nowych wzorach lamp, w przypadku których wydzielanie ciepła było problemem, żarówka energooszczędna GX53 lub żarówka LED GX53 stanowią odpowiednie rozwiązanie. Następną zaletą jest płaski kształt żarówki energooszczędnej GX53, który pozwala na jej uniwersalne stosowanie w lampach o różnym kształcie.

Prosta instalacja i duża oszczędność energii

Dzięki trzonkowi bagnetowemu wymiana żarówki energooszczędnej GX53 jest dziecinnie prosta. Wystarczy po prostu ją wetknąć i raz krótko przekręcić. Różne moce, kolory i kąt oświetlenia żarówek energooszczędnych GX53 otwierają wiele możliwości aranżacji oświetlenia. Są one także dostępne w wersji ściemnianej, możliwe jest więc tworzenie przytulnego nastroju za ich pomocą.

Jednak żarówka energooszczędna GX53 może jeszcze więcej: posiada olbrzymi potencjał oszczędności. W porównaniu do zwykłej żarówki żarówka energooszczędna GX53, pozwala zaoszczędzić do 80% energii, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Potrafi ona znacznie bardziej efektywnie przekształcać dostarczoną energię w światło i oprócz tego ma dziesięciokrotnie dłuższy okres użytkowania.

Alternatywnie do żarówki energooszczędnej GX53 można się także zdecydować na żarówkę LED GX53.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.