Żarówki R7s

Żarówki halogenowe R7s - żarówka halogenowa liniowa ze światłem iluminacyjnym

Żarówki halogenowe R7s ze względu na ich różne długości i moc mają bardzo szerokie zastosowanie. Żarówki halogenowe liniowe z trzonkiem R7s można stosować zarówno w lampach zewnętrznych jak i wewnętrznych. W przestrzeni zewnętrznej żarówki halogenowe R7s o większej mocy (1000 i 2000W) oraz większych długościach (118 mm i przede wszystkim 189 mm) zapewniają światło iluminacyjne, którym można oświetlić budynki, boiska sportowe i zapewnić oświetlenie zabezpieczające. Również klasyczny reflektor budowlany jest wyposażony np. w żarówkę halogenową liniową 2000W, a więc żarówkę halogenową R7s jako źródło światła. Ta duża moc jest możliwa właśnie dzięki stosowaniu żarówek halogenowych, ponieważ dzięki technice halogenów wysokonapięciowych można wyprodukować bardzo mocne żarówki.

We wnętrzach mieszkalnych przeżywają renesans trochę mniejsze żarówki halogenowe R7s (78 i 118 mm). Nadają się one wspaniale do pośredniego oświetlenia w lampach ściennych, do podkreślania i akcentowania struktury przestrzeni, a nawet do stosowania w lampach sufitowych. Oświetlanie sklepów i okien wystawowych nie jest także żadnym problemem dla tych żarówek. Dzięki olśniewającemu światłu, z którego lampy halogenowe są powszechnie znane i dobremu oddawaniu barw, żarówki halogenowe R7s i wszystkie pozostałe lampy halogenowe są niedoścignione.

Żarówki halogenowe R7s z obustronnym trzonkiem

Żarówka halogenowa R7s jest żarówką liniową, która po obu stronach ma trzonki z obniżonymi zestykami. Alternatywą dla żarówek halogenowych z trzonkiem R7s są dostępne żarówki energooszczędne z odpowiednim trzonkiem. Ale także wśród żarówek halogenowych R7s są obecnie dostępne wersje energooszczędne, które przetrwają zakaz dla zwykłych żarówek, ponieważ ofiarą zakazu są także żarówki halogenowe, które nie należą przynajmniej do klasy efektywności energetycznej B.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Service

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.