Żyrandole i lampy wiszące glamour

Polecane produkty w tej kategorii

  Żyrandole kryształowe – gwarancja zachwycającej gry świateł!

  Kryształowy żyrandol to więcej niż tylko źródło światła. W każdym pomieszczeniu potrafi stworzyć wyjątkowy nastrój świetlny. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ kryształy sprawiają, że światło załamuje się po tysiąckroć. W ten sposób powstają połyskujące refleksy świetlne. Nawet naturalne światło dzienne tworzy wspaniałe efekty, dzięki którym żyrandol kryształowy dodaje uroku pomieszczeniu nawet wtedy, gdy nie jest włączony.

  Jakie style można rozróżnić wśród żyrandoli kryształowych?

  Żyrandole kryształowe są pompatyczne i ekstrawaganckie. Nadają wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Żyrandole kryształowe posiadają warianty stylistyczne:

  Żyrandole kryształowe
  Żyrandole kryształowe
  Żyrandole kryształowe

  Jak należy czyścić żyrandole kryształowe?

  W zależności od zasobów czasowych i potrzeb można zdecydować się na czyszczenie podstawowe na sucho lub czyszczenie premium na mokro. Czyszczenie na sucho należy przeprowadzać regularnie, tak aby kurz i brud nie miały szansy osadzić się na stałe. Stara, dobra miotełka do kurzu poradzi sobie w tym przypadku doskonale.

  Czyszczenie premium na mokro wymaga trochę więcej wysiłku. Bez obaw, wystarczy je przeprowadzić raz w roku. Do tego celu potrzebny będzie spray do czyszczenia żyrandoli. Po szybkim odkurzeniu żyrandola należy go spryskać sprayem w taki sposób, aby skapywał z niego kurz i brud. Wcześniej trzeba oczywiście wyłączyć bezpiecznik – i to na tak długo, aż wszystko całkowicie wyschnie. Należy również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu podłogi. Doskonale nadają się do tego gazety i stare ręczniki.

  Którzy producenci oferują żyrandole kryształowe?

  Żyrandol kryształowy to naprawdę coś wyjątkowego. Z tego powodu nie ma zbyt wielu producentów, którzy wytwarzają i sprzedają takie właśnie ekstrawaganckie żyrandole. Używając filtra „producent” można sprawdzić producentów żyrandoli dostępnych w naszym sklepie - Kolarz, Schonbek, czy marka własna Lampenwelt.com

  Żyrandole kryształowe

  Czy żyrandole kryształowe są dostępne również w wersji z kloszami?

  Wiemy, że trudno się zdecydować na jedną z możliwości. Właśnie dlatego połączenie kloszy z tkaniny i kryształowych wisiorków to absolutny hit. Klosze nadają światłu miękki, nastrojowy charakter i sprawiają, że kryształowe krople uroczo połyskują. W kategorii żyrandole z kloszem przedstawione zostały modele z kryształowymi wisiorkami.

  Czy dostępne są również żyrandole z czeskimi kryształami?

  Jeśli chodzi o czeskie kryształy, to zdecydowanie należy zwrócić uwagę na Schonbek. Ta firma produkująca oprawy oświetleniowe powstała w 1870 roku w dawnym Królestwie Czech. Dzisiaj jest częścią Grupy Swarovski – i światowym liderem rynku żyrandoli kryształowych klasy premium. Żyrandole marki Schonbek można znaleźć w naszym sklepie korzystając z filtra „producent” – wystarczy wybrać nazwę producenta. 

  Jaki rozmiar powinien mieć żyrandol kryształowy?

  Czasem ma się wątpliwości, jak bardzo wystawny powinien być żyrandol i ile powinien mieć pojedynczych żarówek. To, czy wybór padnie na model 5- czy 8-punktowy w większym czy mniejszym rozmiarze, to po prostu kwestia gustu. Dla optymalnego oświetlenia pomieszczenia ważna jest przede wszystkim liczba źródeł światła lub wartość całkowitego strumienia świetlnego, która jest mierzona w lumenach. Należy przy tym zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, kolor ścian i indywidualne preferencje dotyczące jasności.

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem 22 307 14 83 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego – gwarantujemy szybką odpowiedź.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.