Figurki bożonarodzeniowe zewnętrzne

Figurki bożonarodzeniowe do użytku na zewnątrz

Świecące renifery, Święty Mikołaj i wiele więcej

Jakie istnieją rodzaje figurek świątecznych do użytku zewnętrznego?

Świecące bałwanki, mikołaje i renifery to postacie, które już na dobre zagościły w repertuarze figurek, którymi ozdabiamy dom na święta Bożego Narodzenia. Dołącza do nich jednak coraz więcej innych podświetlanych postaci, takich jak niedźwiedzie polarne, pingwiny, lisy czy nawet jednorożce. Tego rodzaju ozdoby można zdecydowanie pozostawić w ogrodzie na dłużej.

Zestaw figurek LED niedźwiedzie polarne Konstsmide Christmas
Błyszczący renifer LED
Mikołaj figurka na zewnątrz LED Konstsmide Christmas

W jakie źródła światła wyposażone są zewnętrzne figurki świąteczne?

Prawie wszystkie figurki świąteczne do użytku zewnętrznego są wyposażone w diody LED. Ta technologia oświetleniowa zużywa niewiele prądu, dzięki czemu koszty energii elektrycznej pozostają na niskim poziomie. Diody LED są ponadto bardzo trwałe, więc figurki bożonarodzeniowe będą cieszyć oczy przez wiele lat.

Poza tym LEDy przyczyniły się do spopularyzowania nowego trendu w dekoracjach świetlnych – podświetlanych postaci. Ozdoby mają formę pięknych, świetlistych konturów. Wyglądają równie świątecznie jak konwencjonalne ozdoby, a jednak mają w sobie pewien przyciągający wzrok powiew świeżości.

Mikołaj w saniach Best Season
Lisek świecąca figurka zewnętrzna

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze zewnętrznego oświetlenia świątecznego?

Ogólnie rzecz biorąc, wybierając oświetlenie świąteczne, nie należy zapominać o sąsiadach. Przede wszystkim należy pamiętać o obowiązującej w godzinach 22:00 – 6:00 ciszy nocnej.

Jeśli zaś chodzi o same lampki, należy upewnić się, czy wybrane produkty naprawdę nadają się do użytku na zewnątrz. Figurki dekoracyjne do użytku zewnętrznego posiadają wyższy stopień ochrony, najczęściej IP44, który zapewnia im odpowiednią ochronę przed panującymi zimą warunkami atmosferycznymi.

W przypadku dodatkowych pytań Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.