Designerskie lampy

Przemyślane projekty oświetleniowe stanowią atrakcję zarówno w każdym pomieszczeniu, jak i w ogrodzie. Bez względu na styl aranżacji wnętrza: od klasycznego po ten nieco spektakularny, od orientalnego do skandi, od przemysłowego do retro i vintage, projektanci oświetlenia oferują nam fascynującą różnorodność pomysłów oświetleniowych.

Designerskie lampy sufitowe

Od salonu po jadalnię, czy sypialnię: designerskie lampy sufitowe wzbogacą każde pomieszczenie - i to nie tylko poprzez nastrojową atmosferę. Nawet po wyłączeniu, te kreatywne dzieła sztuki przyciągają wzrok swoim stylem.

Artemide
Louis Poulsen

Designerskie lampy wiszące

Designerskie lampy wiszące nie tylko zdobią wnętrze, a także nadają mu stylu: Taki rodzaj lamp dobrze się sprawdzi w przestronnej części korytarza. Jest jednak jedno miejsce, gdzie nie powinno ich zabraknąć: w jadalni nad stołem, gdzie spotyka się rodzina i przyjaciele.

Designerskie lampy stojące

Kreatywna gra materiałów jest kryterium projektowym wyróżniającym projekty lamp stojących. Designerskie lampy podłogowe wykonane ze stali nierdzewnej, bardzo często tworzą symbiozę z marmurem. Równie popularne są harmonijne projekty oświetleniowe z drewna, papieru itp.

Flos
Ingo Maurer

Designerskie lampy stołowe

Tworzenie przytulnych akcentów świetlnych to szczególna zaleta lamp stołowych. Designerskie lampy stołowe sprawdzają się równie dobrze na stolikach kawowych, jak i na komodzie, czy szafce nocnej. Perfekcyjna gra kształtów i materiałów sprawia, że designerskie lampy stołowe są ekstrawaganckie i przyciągają wzrok.

Designerskie kinkiety

Designerskie lampy ścienne to ekskluzywne elementy dekoracyjne dla stylowo urządzonych pomieszczeń. Umieszczane są na wysokości wzroku, by nie można ich było przegapić. Gra światła na ścianach tworzy imponującą atmosferę - czy to w salonie, sypialni czy przedpokoju.

Foscarini

Przegląd pozostałych marek

Ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

© 2024 Lampenwelt GmbH