Lampy szklane

Szkło jest jednym z najpopularniejszych materiałów również wśród projektantów opraw oświetleniowych. Szło jako tworzywo ma wiele oblicz, można je łatwo formować łącząc różnorodną kolorystykę z formą.

~ Jeden materiał - zupełnie inne światło ~

Światło i szkło: zespół marzeń

Światło i szkło: zespół marzeń

Szklane lampy to element każdego nowoczesnego mieszkania - lampy stołowe, wiszące lub kinkiety chętnie wykorzystywane są we wnętrzach! Szczególnie modne w dzisiejszych czasach są wzory opraw z przezroczystego szkła - w formie podstawy lampy lub jako klosz z wzorem lub o nieskazitelnie gładkiej powierzchni.

~ Stylowe szkło ~

Preferencje

Szkło mleczne w nowej odsłonie

Szkło mleczne w nowej odsłonie
Szkło mleczne w nowej odsłonie

Delikatne i nieoślepiające światło zapewnia przytulną atmosferę - dlatego też lampy ze szkła mlecznego świętują właśnie swój wielki powrót. Zupełnie nowa odsłona zapewnia niepowtarzalny styl: subtelny, ale też bardzo efektowny. Szczególnie popularne są okrągłe, mleczne klosze z akcentami ze złota, srebra lub miedzi.

~ Powrót ze stylem ~

Preferencje

Różnorodność - kolory, kształty i wzory

Różnorodność - kolory, kształty i wzory

Szkło jest bardziej uniwersalne niż kiedykolwiek! Kolorowe lampy ze szkła dominują wśród trendów oświetleniowych: żółty, niebieski, zielony, fioletowy, złoty lub czarny - wyobraźnia bez granic. Połączenie koloru z efektownym wykończeniem sprawi, iż przy takim obiekcie świetlnym nie można przejść obojętnie.

~ Kolor w roli głównej ~

Preferencje

Szkło dymione: retro w pełnej okazałości

Szkło dymione: retro w pełnej okazałości

Dymione szkło to modny materiał z lat 60-tych i 70-tych, który obecnie przeżywa pompatyczny powrót. Przezroczyste szkło barwione jest tlenkami metali w procesie topienia. Rezultat: szklane oświetlenie w eleganckich odcieniach szarości z widocznym źródłem światła.

~ Odrobina vintage ~

Preferencje
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.