Inteligentne kamery

Polecane produkty w tej kategorii

  Inteligentne kamery – ochrona domu i wsparcie dla psa

  Na kim jak na kim, ale na psie zawsze można polegać. Jak tylko usłyszy jakiś podejrzany dźwięk, natychmiast daje o tym znać. Jednak gdy nie ma nas w domu, psiak nie może nas nijak powiadomić. Nie może nam przecież wysyłać wiadomości push na telefon komórkowy. Spokój ducha, gdy jesteśmy poza domem, może zapewnić nam tylko kamera zintegrowana z systemem inteligentnego domu. Dzięki takiemu urządzeniu zawsze możemy na bieżąco śledzić, czy ktoś aby przypadkiem nie chce dostać się do domu. Kamerę wystarczy podłączyć do systemu alarmowego, by w razie próby włamania wysłała sygnał alarmowy i wezwała pomoc na miejsce. 

  Jak działają inteligentne kamery?

  Nie potrzeba chyba wielu argumentów, by przekonać, że inteligentna kamera do monitoringu domu to zakup, który się opłaca, prawda? Warto wiedzieć jednak, jak działają te niezwykle praktyczne urządzenia. Z reguły podłącza się je do systemu smart home za pośrednictwem standardowej radiowej centrali alarmowej, sieci WLAN lub połączenia sieciowego. Z chwilą nawiązania połączenia i po uruchomieniu np. aplikacji na smartfona kamera zaczyna pełnić swoją wartę niczym elektroniczny pies stróżujący.

  Inteligentna kamera

  Które systemy smart home są kompatybilne ze smart kamerami?

  Inteligentne kamery są obsługiwane przez systemy Android i iOS. Korzystając z aplikacji, można przeglądać nagrania na swoim smartfonie. Mowa tu o nagraniach z zewnątrz np. z wejścia do domu. Ale także z pomieszczeń mieszkalnych. W przypadku pytań należy kontaktować się z doradcą. Dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

  Do czego służą inteligentne kamery do monitorowania przestrzeni zewnętrznej?

  W przypadku kamer smart monitoring posesji nie stanowi już żadnego problemu. Niektóre kamery są nawet wyposażone w funkcję noktowizora, dzięki czemu zapewniają dobrą jakość nagrania także w nocy. Kamery zewnętrzne są oczywiście odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Mają odpowiedni stopień ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład stopień IP66. Zapewnia on właściwe zabezpieczenie urządzenia przed pyłem i silnymi strugami wody.

  Do czego służą inteligentne kamery do monitoringu wewnętrznego?

  W przeszłości kamer monitorujących używało się głównie na zewnątrz. Ale monitorowanie pomieszczeń wewnętrznych przestało już być problematyczne z technicznego punktu widzenia. I, rzecz jasna, nie zawsze potrzebujemy kamery tylko i wyłącznie do ochrony przed włamywaczami. Dzięki powiązanej ze smartfonem inteligentnej kamerze możemy mieć oko na to, co pod naszą nieobecność porabiają nasi czworonożni przyjaciele. Porada: obszar zastosowania inteligentnych kamer monitorujących może objąć całą powierzchnię domu wielorodzinnego, łącznie z przedpokojem i piwnicą. Inteligentne kamery można zamontować również w garażu i budynku gospodarczym.

  Czy istnieją dzwonki do drzwi, które można podłączyć do kamery?

  Ktoś naciska na dzwonek, a na smartfonie od razu pojawia się powiadomienie. Gdziekolwiek jesteśmy. Czy to nie brzmi jak science-fiction na jawie?! W ten sposób będąc poza domem, możemy zobaczyć, kto czeka pod drzwiami, porozmawiać z tą osobą i ustalić, kiedy powinna przyjść ponownie. Albo jeśli jesteśmy już blisko, możemy powiedzieć jej, żeby zaczekała jeszcze te pięć minut. Pytania? Nasi specjaliści z chęcią służą poradą. Wystarczy zadzwonić na podany poniżej numer telefonu.

  Jakie marki mają w swojej ofercie inteligentne kamery do monitoringu domu?

  Wielu z nas ma już pozytywne doświadczenia z konkretnym producentem, którego produkty wyjątkowo przypadły nam do gustu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa urządzenia tej marki można znaleźć również w asortymencie sklepu. Wystarczy skorzystać z filtra "Producent", aby sprawdzić, jakie marki znajdują się w asortymencie. Biorąc pod uwagę, że inteligentne kamery to produkt bardzo na czasie, bezustannie rozszerzany jest asortyment. Warto zatem co jakiś czas sprawdzać ofertę, żeby
  zapoznać się z nowościami produktowymi.

  Inteligentna kamera
  Inteligentna kamera

  W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować za pomocą formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.