Tylko

10% RABATU od 479 zł & 13% RABATU od 699 zł

Nawet do -60% na wszystkie kategorie

Inteligentne kamery

Filtry i sortowanie
Filtry i sortowanie 0
Sortowanie Pozycja
Kolor
Cena
Producent
Materiał
Styl
Czujnik ruchu
Zasilanie bateriami
Stopień ochrony IP
Aplikacje
Asystent głosowy
Systemy Smart Home
Klasa ochronności
Przełącznik
Tryb lato/zima
Odporność na wodę morską
Wbudowane LED
Regulator wysokości
Pilot
Wysokość (cm)
Występ / głębokość (cm)
44 artykułów
Filtr
1 059,00 zł
RRP - 5%
RRP 1 123,33 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
1 337,08 zł
1 649,00 zł
1 449,00 zł
159,00 zł
RRP - 50%
RRP 319,00 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
889,00 zł
384,00 zł
RRP - 53%
RRP 819,00 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
1 294,00 zł
RRP - 7%
RRP 1 399,00 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
664,00 zł
544,00 zł
RRP - 55%
RRP 1 229,00 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
1 029,00 zł
RRP - 5%
RRP 1 086,94 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
804,00 zł
204,00 zł
RRP - 50%
RRP 409,00 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
1 064,00 zł
1 055,11 zł
399,00 zł
1 299,00 zł
1 224,00 zł
1 499,00 zł
204,00 zł
RRP - 39%
RRP 339,00 zł
RRP to rekomendowana przez producenta cena detaliczna produktu.
1 019,00 zł
619,00 zł
439,00 zł
1 014,00 zł
1 224,00 zł

Inteligentne kamery – ochrona domu i wsparcie dla psa

Na kim jak na kim, ale na psie zawsze można polegać. Jak tylko usłyszy jakiś podejrzany dźwięk, natychmiast daje o tym znać. Jednak gdy nie ma nas w domu, psiak nie może nas nijak powiadomić. Nie może nam przecież wysyłać wiadomości push na telefon komórkowy. Spokój ducha, gdy jesteśmy poza domem, może zapewnić nam tylko kamera zintegrowana z systemem inteligentnego domu. Dzięki takiemu urządzeniu zawsze możemy na bieżąco śledzić, czy ktoś aby przypadkiem nie chce dostać się do domu. Kamerę wystarczy podłączyć do systemu alarmowego, by w razie próby włamania wysłała sygnał alarmowy i wezwała pomoc na miejsce. 

Jak działają inteligentne kamery?

Nie potrzeba chyba wielu argumentów, by przekonać, że inteligentna kamera do monitoringu domu to zakup, który się opłaca, prawda? Warto wiedzieć jednak, jak działają te niezwykle praktyczne urządzenia. Z reguły podłącza się je do systemu smart home za pośrednictwem standardowej radiowej centrali alarmowej, sieci WLAN lub połączenia sieciowego. Z chwilą nawiązania połączenia i po uruchomieniu np. aplikacji na smartfona kamera zaczyna pełnić swoją wartę niczym elektroniczny pies stróżujący.

Inteligentna kamera

Które systemy smart home są kompatybilne ze smart kamerami?

Inteligentne kamery są obsługiwane przez systemy Android i iOS. Korzystając z aplikacji, można przeglądać nagrania na swoim smartfonie. Mowa tu o nagraniach z zewnątrz np. z wejścia do domu. Ale także z pomieszczeń mieszkalnych. W przypadku pytań należy kontaktować się z doradcą. Dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

Do czego służą inteligentne kamery do monitorowania przestrzeni zewnętrznej?

W przypadku kamer smart monitoring posesji nie stanowi już żadnego problemu. Niektóre kamery są nawet wyposażone w funkcję noktowizora, dzięki czemu zapewniają dobrą jakość nagrania także w nocy. Kamery zewnętrzne są oczywiście odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Mają odpowiedni stopień ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład stopień IP66. Zapewnia on właściwe zabezpieczenie urządzenia przed pyłem i silnymi strugami wody.

Do czego służą inteligentne kamery do monitoringu wewnętrznego?

W przeszłości kamer monitorujących używało się głównie na zewnątrz. Ale monitorowanie pomieszczeń wewnętrznych przestało już być problematyczne z technicznego punktu widzenia. I, rzecz jasna, nie zawsze potrzebujemy kamery tylko i wyłącznie do ochrony przed włamywaczami. Dzięki powiązanej ze smartfonem inteligentnej kamerze możemy mieć oko na to, co pod naszą nieobecność porabiają nasi czworonożni przyjaciele. Porada: obszar zastosowania inteligentnych kamer monitorujących może objąć całą powierzchnię domu wielorodzinnego, łącznie z przedpokojem i piwnicą. Inteligentne kamery można zamontować również w garażu i budynku gospodarczym.

Czy istnieją dzwonki do drzwi, które można podłączyć do kamery?

Ktoś naciska na dzwonek, a na smartfonie od razu pojawia się powiadomienie. Gdziekolwiek jesteśmy. Czy to nie brzmi jak science-fiction na jawie?! W ten sposób będąc poza domem, możemy zobaczyć, kto czeka pod drzwiami, porozmawiać z tą osobą i ustalić, kiedy powinna przyjść ponownie. Albo jeśli jesteśmy już blisko, możemy powiedzieć jej, żeby zaczekała jeszcze te pięć minut. Pytania? Nasi specjaliści z chęcią służą poradą. Wystarczy zadzwonić na podany poniżej numer telefonu.

Jakie marki mają w swojej ofercie inteligentne kamery do monitoringu domu?

Wielu z nas ma już pozytywne doświadczenia z konkretnym producentem, którego produkty wyjątkowo przypadły nam do gustu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa urządzenia tej marki można znaleźć również w asortymencie sklepu. Wystarczy skorzystać z filtra "Producent", aby sprawdzić, jakie marki znajdują się w asortymencie. Biorąc pod uwagę, że inteligentne kamery to produkt bardzo na czasie, bezustannie rozszerzany jest asortyment. Warto zatem co jakiś czas sprawdzać ofertę, żeby
zapoznać się z nowościami produktowymi.

Inteligentna kamera
Inteligentna kamera

W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować za pomocą formularza kontaktowego.

Pokaż więcej Ukryj