Inteligentne włączniki światła

Polecane produkty w tej kategorii

  Inteligentne włączniki światła i przełączniki

  Co potrafią włączniki smart?

  Każdy, kto planuje stworzyć przytulne wnętrze powinien zainwestować we włączniki smart, dzięki którym nie tylko można włączać i wyłączać oświetlenie, ale również regulować jasność światła lub po prostu sterować za pomocą telefonu. Nowoczesne lampy smart home nie posiadają zewnętrznego ściemniacza, cała technologia ściemniania mieści się wewnątrz samej lampy. Można ją obsługiwać za pośrednictwem smartfona albo poprzez bezprzewodowe włączniki światła w systemie inteligentnego domu, które działają dokładnie tak jak zwykłe włączniki ścienne.

  W zależności od źródła światła i systemu smart home inteligentne włączniki umożliwiają dostosowanie światła do osobistych upodobań oraz konkretnych sytuacji.

  Müller Licht tint pilot
  Senic Smart Switch Philips Hue

  Regulacja jasności światła
  możliwość ściemniania

  AwoX SmartPEPPLE przełącznik sterujący

  Ustawianie barwy światła
  praca lub relaks

  Philips Hue Wireless ściemniacz

  Zmiana koloru RGB
  atmosfera szyta na miarę

  Senic Outdoor Smart Switch Philips Hue

  Jak dodać inteligentny włącznik do systemu smart home?

  Wiele znanych systemów inteligentnego domu ma w swojej ofercie kompatybilne inteligentne włączniki. Mowa tu na przykład o systemach Philips Hue, tint czy Eve.

  Włączniki ścienne do sterowania oświetleniem należy po prostu sparować z inteligentnymi lampami lub innymi urządzeniami w systemie inteligentnego domu poprzez aplikację. Konfigurację można zmienić w dowolnym momencie.

  Inteligentnych włączników można więc używać z dowolnego miejsca. Jeśli mają odpowiedni stopień ochrony IP, wówczas nadają się również do użytku zewnętrznego.

  Jak zamontować inteligentne włączniki światła?

  Inteligentne włączniki naścienne mocuje za pomocą taśmy samoprzylepnej lub mogą być używane jako przenośny pilot zdalnego sterowania.

  Wyłączniki mogą być zasilane bateriami, albo – jak na przykład w przypadku technologii EnOcean Energy Harvesting – całkowicie niezależne od źródeł energii. W ramach tej technologii energię niezbędną do impulsu radiowego uzyskuje się całkowicie poprzez energię kinetyczną ruchu włącznika światła.

  Oprócz bezprzewodowych włączników światła istnieje wiele włączników do konkretnych urządzeń, takich jak rolety czy żaluzje elektryczne. Są to często przełączniki podtynkowe, które wymagają odpowiedniego montażu.

  Senic Smart Switch Philips Hue
  Klasyczne zastosowanie jako włącznik ścienny
  Philips Hue Wireless ściemniacz V2 biały
  Zastosowanie jako przenośny pilot


  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.