Kinkiety miedziane/mosiężne

Kinkiety zewnętrzne z miedzi i mosiądzu

Miedziane i mosiężne lampy ścienne na zewnątrz są częścią oświetlenia ogrodu lub ogólnego oświetlenia zewnętrznego. Tak jak lampy na cokół, słupki oświetleniowe i latarnie, także i one zapewniają bezpieczeństwo wokół domu i są praktycznymi pomocnikami, gdy ogród i wjazd są w nocy pogrążone w ciemnościach. Miedziane i mosiężne lampy ścienne nadają nowego blasku Państwa domowi i trzymają z dala włamywaczy. Oświetlone domy są bowiem w sposób oczywisty rzadziej ich celem.

Miedziane i mosiężne lampy ścienne - różne materiały dla lamp ściennych

Lampy ścienne na zewnątrz są dostępne w najróżniejszych rodzajach wykonania i z różnych materiałów, jak stal szlachetna, aluminium, mosiądz i miedź. Miedziane lampy ścienne są szczególnie lubiane do przestrzeni zewnętrznej, ponieważ miedź jest bardzo trwałym metalem półszlachetnym, który jest łatwy w obróbce i odporny na korozję. Odporność na wilgoć i wysokie wahania temperatury mają najwyższy priorytet w odniesieniu do zewnętrznych lamp ściennych. Miedź jest jednym z pierwszych metali, który ludzkość poznała i przetwarzała, i także dziś - dzięki swojej charakterystycznej kolorystyce - nadaje szczególnie szlachetny wygląd takim produktom, jak miedziane lampy ścienne. Także mosiądz, który jest stopem miedzi i cynku w kolorze złota, jest ulubionym materiałem do produkcji lamp ściennych.

Czujniki ruchu - energooszczędny wariant dla wszystkich lamp ściennych

Gdy wybierają Państwo miedzianą lub mosiężną lampę ścienną, która jest połączona z czujnikiem ruchu, mogą Państwo oszczędzać energię, ponieważ lampa tylko wtedy włącza się i pobiera prąd, gdy rzeczywiście jest potrzebna. Jeszcze bardziej energooszczędnym rozwiązaniem dla miedzianych i mosiężnych lamp ściennych jest stosowanie żarówek LED jako źródła światła. Świadomość proekologiczna i wspaniały wygląd nie wykluczają się w przypadku miedzianych i mosiężnych lamp ściennych, które są wyposażone w czujniki ruchu i/lub LED; przeciwnie - perfekcyjnie uzupełniają się.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.