Kinkiety stal szlachetna

Kinkiety zewnętrzne ze stali szlachetnej

Lampa zewnętrzna ze stali szlachetnej jest ukoronowaniem stylowego, zadbanego domu. Chłodna elegancja takiej lampy emanuje subtelną szlachetnością i dyskretnym gustem osoby kształtującej przestrzeń. Tym wyborem sygnalizują Państwo swój dobry gust i pozostawiają Państwo trwałe wrażenie na wszystkich gościach i przechodniach. Sklep internetowy lampy.pl oferuje Państwu duży wybór lamp ściennych ze stali szlachetnej. Jeżeli nie znaleźliby Państwo odpowiedniej lampy, chętnie służymy pomocą.

Bezpieczeństwo w przestrzeni zewnętrznej

Nocą i przede wszystkim w zimie, gdy się wcześnie ściemnia, ważne jest dobre oświetlenie Państwa domu na zewnątrz, tak aby nikt się nie zranił, gdy wieczorem przychodzi do domu. Dobrym rozwiązaniem są lampy ścienne. Jeżeli szuka się lampy szlachetnej i mimo tego solidnej, to taką jest lampa ścienna ze stali szlachetnej. Stal szlachetna jest nierdzewna i urzeka ponadczasową powierzchnią lub kolorystyką.
Nawet jeśli stal szlachetna jest często stosowana do lamp, które mają bardzo nowoczesne wzornictwo, to są także projektowane lampy ścienne ze stali szlachetnej, które kształtem przypominają lampy antyczne, np. lampy ścienne w kształcie latarni.

Kinkiety zewnętrzne ze stali szlachetnej z czujnikiem ruchu

Tak jak każda inna lampa ścienna, także lampa ścienna ze stali szlachetnej może być wyposażona w czujnik ruchu. Właśnie w przestrzeni zewnętrznej ta dodatkowa funkcja ma sens, ponieważ światło świeci się tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebne. To jest właściwy sposób oszczędzania energii. Lampy ścienne ze stali szlachetnej wyposażone w czujnik ruchu, są zazwyczaj wyposażone w czujnik zmierzchu, który przełącza lampę w tryb gotowości dokładnie w tym momencie, gdy poziom jasności spada poniżej wcześniej ustawionej wartości. Lampa jest wtedy w tak zwanym "pogotowiu" i reaguje od tego momentu natychmiast na ruch w swoim zasięgu.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17