Kinkiety zewnętrzne styl rustykalny

Polecane produkty w tej kategorii

  Kinkiety zewnętrzne retro

  Nowoczesna technologia oświetleniowa pełna nostalgicznego uroku

  Charakterystyczną cechą kinkietów zewnętrznych w stylu retro jest rustykalne wzornictwo, np. stosowanie miedzi z antycznym wykończeniem, a także dbałość o szczegóły. Do tego szklana osłona zabezpieczająca przed wiatrem i deszczem. Ukryte za osłoną nowoczesne źródła światła zapewniają stylowe oświetlenie otoczenia.

  kinkiet zewnętrzny rustykalny
  kinkiet zewnętrzny retro

  Czy kinkiety zewnętrzne w stylu rustykalnym są dostępne również z czujnikiem ruchu?

  Podobnie jak w przypadku innych współczesnych lamp zewnętrznych również kinkiety zewnętrzne retro są dostępne w wersji z czujnikiem ruchu. Czujniki stanowią tutaj element konstrukcji sprytnie łączący nostalgiczne wzornictwo z praktyczną nowoczesnością.

  kinkiet zewnętrzny rustykalny

  Które źródło światła sprawdzi się najlepiej w przypadku kinkietów zewnętrznych retro?

  W kinkietach zewnętrznych najlepiej sprawdzają się żarówki LED. Zapewniają natychmiast 100% jasności – to szczególnie ważne w przypadku czujnika ruchu. Gwarantują też oszczędność do 90% energii w porównaniu do żarówek tradycyjnych.

  Do lamp zewnętrznych w stylu retro doskonale pasują żarówki filament. To idealne połączenie efektywności energetycznej i stylu vintage! Wyglądają jak tradycyjne żarówki i są wyposażone w nowoczesną technologię LED.

  Jakiego stopnia ochrony potrzebuje kinkiet zewnętrzny?

  Informacji o tym, do jakich warunków pogodowych nadaje się rustykalna lampa zewnętrzna, dostarcza dwucyfrowy stopień ochrony, zwany IP. Pierwsza cyfra oznacza ochronę przed ciałami obcymi, druga ochronę przed wilgocią.

  Kinkiety zewnętrzne są zwykle wyposażone w stopień ochrony co najmniej IP44. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców.

  Poza tym: lampy odporne na działanie wody morskiej, które często mają również rustykalny wygląd, niekoniecznie dysponują najwyższym stopniem ochrony, są jednak wykonane z materiałów i komponentów doskonale zabezpieczonych przed utlenianiem i rdzą. Dzięki temu wykazują dłuższą odporność na oddziaływanie słonego powietrza w pobliżu wybrzeża.

  kinkiet zewnętrzny retro

  LICZBA IPX4Ochrona przed ciałami obcymi
  0brak ochrony
  1ochrona przed ciałami obcymi ≥ 50 mm
  2ochrona przed ciałami obcymi ≥ 12,5 mm
  3ochrona przed ciałami obcymi ≥ 2,5 mm
  4ochrona przed ciałami obcymi ≥ 1 mm
  5ochrona przed kurzem
  6ochrona przed pyłem, szczelna
  LICZBA IP4XOchrona przed wilgocią
  0Brak ochrony
  1Ochrona przed prostopadle padającymi kroplami wody
  2Ochrona przed skośnie padającymi kroplami wody
  3Ochrona przed woda rozpyloną
  4Ochrona przed wodą pryskającą
  5Ochrona przed strumieniem wodnym
  6Ochrona przed silnym strumieniem wodnym
  7Ochrona przed chwilowym zanurzeniem
  8Ochrona przed ciągłym zanurzeniem

  Aby uzyskać więcej informacji na temat kinkietów zewnętrznych rustykalnych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.