Lampy najazdowe

Oprawy wpuszczane w podłoże i lampy najazdowe

Oprawy wpuszczane w podłoże stosuje się często do znakowania dróg, schodów i w miejscach grożących potknięciem. W ciemności prowadzą one idących bezpiecznie do celu, a pojazdy do ich garaży.

Przy wyborze opraw wpuszczanych w podłoże ważne jest, że te wpuszczone źródła światła nie powodują żadnego mocnego oślepiania. Oprawy wpuszczane w podłoże do oświetlania dróg, schodów i w miejsc grożących potknięciem służą zwiększeniu bezpieczeństwa. W przypadku zbyt jasnej oprawy przy zbyt mocnym kontraście pomiędzy miejscem jasnym i ciemnym - wskutek oślepiania - oko nie jest w stanie rozpoznać niebezpieczeństw we właściwym czasie. Właśnie w przypadku światła świecącego z dołu do góry, jak w przypadku opraw wpuszczanych w podłoże, należy bezwarunkowo unikać takiego działania światła.

Oprawy wpuszczane w podłoże oprócz stosowania do oświetlania dróg i ścieżek są chętnie wykorzystywane przy grządkach lub przy strumieniach i oczkach wodnych. Szczególnie oświetlone krzewy i drzewa potrafią zaczarować nastrój w ogrodzie. I tak dzięki tym oprawom tworzą Państwo interesujące efekty i akcenty świetlne.

Oprawy wpuszczane w podłoże są dostępne w różnych stylach i rodzajach: kwadratowe lub okrągłe, z energooszczędnymi żarówkami LED, z modułem solarnym lub jako punkt świetlny w różnych kolorach.

Dzięki wpuszczeniu równo z podłożem chętnie montuje się oprawy wpuszczane w podłoże wszędzie tam, gdzie inne lampy zewnętrzne stanowiłyby elementy, o które można by się potknąć lub które szkodziłyby ogólnemu wizualnemu wrażeniu.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.