Lampy stołowe z materiału

Lampy stołowe z materiału – wzrokowa uczta na wielu płaszczyznach

Określone powierzchnie i miejsca potrzebują dodatkowego źródła światła. Lampa stołowa jest tu niesamowicie popularnym produktem. Dzięki temu, że ta lampa nigdy nie zastąpi oświetlenia ogólnego i tym samym nie musi spełniać wymagań stawianych takim produktom oświetleniowym, lampa stołowa jest obiektem designerskim. Klosz, stelaż i podstawę można realizować w granicach, jakie wyznacza fantazja danego designera. Lampa stołowa z kloszem jest więc częścią szczególnej kategorii produktów, które nie tylko oświetlają wnętrza, lecz także wzbogacają je wizualnie.

Lampy stołowe z materiału: to klasyka wśród produktów oświetleniowych

Lampa stołowa z kloszem z materiału jest jedną z klasycznych form oświetlenia, spotykaną od wielu lat w przytulnie urządzonych salonach i sypialniach na stolikach nocnych, gzymsach, stolikach pomocniczych, komodach lub innych powierzchniach odstawczych. Ten produkt urzeka bezsprzecznie jako oświetlenie miejscowe, przy czym materiał klosza jednocześnie przepuszcza światło, a lampa nie razi. W ten sposób dane miejsce – na przykład kącik do czytania – dzięki takiej lampie stołowej z kloszem jest wyposażone w przyjemne światło, które nie jest krzykliwe, lecz odbierane jako przytulne. Ten produkt o tajemniczym uroku uzupełnia aranżacje oświetleniowe nowoczesnych, ale także klasycznych wnętrz.

Uczta nie tylko w bieli: Lampa stołowa z kloszem

Biały klosz z materiału ma szczególnie godny wygląd i pasuje do każdego przytulnie urządzonego wnętrza – jest tak również w przypadku lampy stołowej z kloszem z materiału. Jednak tkanina to znaczy coś więcej niż jedynie biały klosz. Klosz może być kolorowy i tym samym mieć nader nowoczesne wzornictwo lub w kolorze beżowym - podkreślać szczególnie domową atmosferę. Ważne jest także połączenie klosza ze stelażem, dzięki czemu można tworzyć naprawdę indywidualne produkty. Stelaż i podstawa klosza mogą na przykład, oprócz powierzchni chromowanej, mieć także formę białej bryły z ceramiki - tworząc w ten sposób szczególnie godny element stylu lub mieć naturalny wygląd drewna. Do różnych powierzchni odstawczych istnieje więc bardzo bogaty repertuar możliwości.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.