Lampy sufitowe mosiężne / złote

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy sufitowe złote / mosiężne

  Lśniące oświetlenie wnętrz

  Co wyróżnia nowoczesną lampę sufitową w kolorze złota lub mosiądzu?

  Od niedawna złoto i mosiądz nie są już atrybutem wyłącznie stylu retro. Wręcz przeciwnie: błyszczący metal jest nowoczesny – przede wszystkim w modnych kombinacjach czerni i złota oraz bieli i złota! Ponadczasowe, artystyczne i futurystyczne wzornictwo nadaje lampom sufitowym zupełnie nowy charakter. Technologia LED pozwala tworzyć nowoczesne, filigranowe projekty bez dużych, wystających żarówek.

  lampa sufitowa mosiądz
  plafon złoty
  plafon mosiężny
  lampa sufitowa złota
  złota lampa sufitowa

  Jakie źródło światła sprawdzi się najlepiej w przypadku lamp sufitowych?

  Dostępne są dwa warianty nowoczesnych lamp sufitowych w kolorze złota i mosiądzu: lampy ze zintegrowanymi diodami LED oraz lampy z wymienną żarówką.

  Zintegrowane diody LED przeznaczone do wnętrz powinny mieć barwę światła ciepłej bieli o temperaturze poniżej 3300 kelwinów oraz jasność odpowiednią dla danego pomieszczenia – diody LED są wbudowane na stałe i później nie da się ich już wymienić na jaśniejsze źródło światła!

  Jeśli chodzi o wymienne źródła światła, to oprawy lampy najlepiej jest wyposażyć w żarówki LED, które gwarantują oszczędność energii i długą trwałość. W przypadku lamp otwartych można zdecydować się na atrakcyjne wizualnie żarówki filament LED. Mają one przezroczystą kolbę i „żarnik” inspirowany wyglądem tradycyjnych żarówek. Inną stylową alternatywę – szczególnie dla lamp w kolorze złota i mosiądzu – stanowią żarówki lustrzane z częściowo złotą kolbą.

  złota lampa sufitowa
  lampa sufitowa złota
  złota lampa

  Aby uzyskać więcej informacji na temat lamp sufitowych w kolorze złota / mosiądzu lub innych zagadnień związanych z  oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.