Lampy sufitowe styl dworkowy/rustykalny

Lampy sufitowe w stylu rustykalnym i dworkowym

Z racji swojego ulokowania, lampy sufitowe odgrywają bardzo dużą rolę w każdym pomieszczeniu. Centralnie usytuowane i włączane w pierwszej kolejności mogą zarówno „zapraszać” do wejścia, jak i odstraszać odwiedzających nas gości. Dlatego też tak ważne jest, by odpowiednio dobierać oświetlenie tego typu!

Lampy sufitowe rustykalne i dworkowe – co warto o nich wiedzieć?

Każda osoba przygotowująca aranżację swojego domu czy mieszkania świadomie lub nieświadomie nadaje mu jakiś styl. Jednym z popularnych w ostatnich latach trendów jest nadawanie przestrzeni charakteru rustykalnego czy też dworkowego. Co oczywiste, wymaga to także zastosowania odpowiednich lamp sufitowych, które pozwolą na odpowiednie oświetlenie pokoju. Na szczęście obecnie wybór w tej kwestii jest dość szeroki i każdy bez trudu znajdzie odpowiednie rozwiązania. Czy się one wyróżniają? Przede wszystkim klasyczną formą i budową, a także wykorzystaniem materiałów takich jak metal, drewno i szkło – lub też ich imitacji. Czasem też wzory lamp sufitowych dworkowych i rustykalnych są niejako kopiami rozwiązań znanych i stosowanych dawniej. Co jednak godne podkreślenia – fakt zakupu „starodawnej” lampy sufitowej nie oznacza, że będzie ona korzystać z archaicznych technologii. Wszystkie modele tego typu korzystają bowiem dziś z tych samych rozwiązań, co lampy nowoczesne – dzięki czemu są trwałe i energooszczędne!

Lampy sufitowe retro

Spośród różnych rodzajów oświetlenia sufitowego warto zwrócić uwagę na lampy sufitowe retro. Ich design na ogół oparty jest na konkretnych wzorach stosowanych w przeszłości lub też czerpie z różnego typu klasycznych rozwiązań – oczywiście w nowoczesnym i energooszczędnym wydaniu. Co ważne, każda lampa sufitowa retro powinna być dobrze dopasowana do reszty wystroju pomieszczenia. W przeciwnym wypadku bardzo łatwo można bowiem uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego.

Jeśli szukają Państwo lamp sufitowych w starym stylu, to z pewnością warto rozejrzeć się po naszym sklepie internetowym. Oferujemy bowiem bardzo szeroki wybór różnego rodzaju oświetlenia, który powinien pozwolić na wybór dokładnie takiej lampy, o jakiej się marzy – i to w doskonałej cenie!

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.