Lampy wiszące designerskie

Polecane produkty w tej kategorii

  Designerskie lampy wiszące – ekstrawaganckie oświetlenie wnętrza

  Jako że lampy wiszące designerskie przeważnie po prostu wiszą w centralnej części wnętrza, przyciągają wzrok w sposób szczególny, celowo wysuwają się bowiem na pierwszy plan i stają się atrakcją pomieszczenia. Jeśli jest to również model znanego designera, dzięki lampie wiszącej będzie można osiągnąć prawdziwy efekt wow i zachwycić swoich gości.

  Gdzie najlepiej umieszczać designerskie lampy wiszące?

  Lampa wisząca umieszczona nad stołem to jest naprawdę coś. Także salon i sypialnia idealnie nadają się do tego, by umieścić w nich te stylowe świecące ozdoby. Ci, którzy lubią przepych w urządzaniu wnętrz, mogą rozjaśnić przedpokój snopem światła wydobywającego się z designerskiej lampy wiszącej i sprawić, że pomieszczenie to będzie wręcz lśniło.

  Jakie marki lamp wiszących designerskich istnieją na rynku?

  Eleganckie lampy wiszące wyglądają bardzo różnie, w zależności od tego, kto je projektuje. Najróżniejsi producenci takich marek jak Kare, Artemide i FLOS współpracują z wybranymi, renomowanymi designerami w celu opracowania lamp wiszących o jak najlepszej jakości. W kategorii marki można znaleźć znanych producentów ze świata oświetleniowego. Zestawienie jest przejrzyste i dokładne oraz zawiera wiele podstawowych informacji.

  Z jakich materiałów wykonane są designerskie lampy wiszące?

  Jeśli chodzi o materiały, tu wyobraźnia projektantów nie ma granic. Można tu znaleźć naprawdę wszystko – od klasycznych i szeroko stosowanych materiałów, takich jak stal szlachetna, szkło, drewno i kryształ, po materiały ekstrawaganckie, takie jak gęsie pióra i skóra. O tym, co można zamontować w pomieszczeniach mieszkalnych, decyduje przede wszystkim gust właściciela i styl urządzenia samego wnętrza.

  W przypadku dodatkowych pytań zawsze służymy fachową poradą, dane kontaktowe zamieszczone są poniżej.

  Lampa wisząca z gęsim piórem Eos średnia, biała
  Designerskie zawieszenie LED Pirce Micro w kolorze białym

  Designerskie lampy wiszące – klasyfikacja nagród

  W rzeczywistości istnieje cała seria designerskich lamp wiszących, które zdobyły już jedną bądź więcej nagród. Prawdopodobnie najważniejszą włoską nagrodą za design industrialny jest Compasso d'Oro. Na przykład włoski producent opraw oświetleniowych Luceplan kilkakrotnie zdobył to trofeum. Ale wyróżnienia takie jak Red Dot Design Award i German Design Award to również prawdziwe wizytówki firm i projektantów z branży oświetleniowej. Jeśli oprawa oświetleniowa zdoła znaleźć się w New Yorker Museum of Modern Art (MoMA), na zawsze już wpisze się w świat designu.

   

  W przypadku pytań na temat designerskich lamp wiszących prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem doradców technicznych pod numerem
  22 307 14 83 lub skorzystać z formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.