Lampy wiszące designerskie

Designerskie lampy wiszące: ekskluzywne i kreatywne

Oświetlenie przy użyciu lamp wiszących tworzy ogólnie przytulną atmosferę. Designerskie lampy wiszące dzięki ich często naprawdę ekstrawaganckiemu wyglądowi zapewniają dodatkowo określoną aurę. Znajdują zastosowanie nie tylko w salonie, lecz także w sypialni lub jadalni nad stołem. Szczególnie nad długim stołem wywołują pełne podziwu spojrzenia. Możliwe jest także umieszczenie ich w przedpokoju, ewentualnie w holu wejściowym.

Designerskie lampy wiszące są dostępne w różnorodnych stylach

W zależności od stylu designerskie lampy wiszące mogą jak najbardziej konkurować z żyrandolami w stylu feudalnym. Przede wszystkim te z wiszącymi ozdobami kryształowymi są prawdziwymi dziełami sztuki. Jednak designerskie lampy wiszące nie są przypisane jakiejś grupie docelowej i dla każdego gustu istnieją odpowiednie. Dlatego główną cechą tych lamp jest ich uniwersalność – zarówno pod względem kształtu i wielkości, jak i kolorystyki czy stylu. Dlatego lampy te można bezproblemowo scalać ze wszystkimi możliwymi stylami wyposażenia wnętrz. Także łączenie nowoczesnych designerskich lamp wiszących i mebli antycznych ma swój urok. Równie efektowny może być odwrotny przypadek: klasyczna designerska lampa wisząca w połączeniu z nowoczesnymi meblami.

Designerskie lampy wiszące i ich żarówki

Również przy wyborze żarówek nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w przypadku designerskich lamp wiszących. Lampy o niezwykłym kształcie, ze względu na ich kompaktową budowę często działają z diodą świecąca (LED). Przy zakupie żarówek do designerskich lamp wiszących powinno się jeszcze zwracać uwagę na barwę światła. We wnętrzach mieszkalnych lampy te powinny wytwarzać przyjemne światło. Dlatego najlepiej jest wyposażyć je w żarówki o barwie światła „ciepły biały“. Przecież designerskie lampy wiszące należą do tak zwanych lamp do mieszkań, co oznacza, że swoim dekoracyjnym wzornictwem i światłem powinny zapewniać przytulną aurę.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.