Lampy wiszące zewnętrzne

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy wiszące zewnętrzne

  Komfortowe oświetlenie na zadaszonych tarasach i altankach

  Lampa wisząca – jedna z najpopularniejszych lamp w pomieszczeniach mieszkalnych sprawdza się doskonale również na zewnątrz. Na zadaszonym tarasie, w drewnianej altance lub przy drzwiach wejściowych pod zadaszeniem – nowoczesna lub klasyczna lampa wisząca zewnętrzna zawsze przyciąga wzrok!

  Które lampy zewnętrzne wiszące są obecnie modne?

  Stylowe akcenty w ogrodzie: to właśnie współczesne outdoorowe lampy wiszące! Oprócz rustykalnych lamp wiszących w stylu retro ofertę wzbogacają lampy minimalistyczne, szklane dzieła sztuki dmuchane metodą tradycyjną oraz modne modele industrialne w formie klatki.

  W roli lamp ogrodowych wiszących idealnie sprawdzają się również lampy designerskie – są bardzo reprezentacyjne. Znane na całym świecie marki, takie jak Artemide, Karman czy Masiero, wzbogacają rynek o szlachetne dzieła sztuki designerskiej, a firmy takie jak Fatboy wnoszą do oferty nowoczesną świeżość dzięki lekkim, fantazyjnym modelom.

  lampa zewnętrzna wisząca
  lampa zewnętrzna wisząca
  lampy ogrodowe wiszące
  lampa zewnętrzna wisząca

  W jaki sposób montuje się lampę wiszącą zewnętrzną?

  Lampy wiszące zewnętrzne są montowane w zadaszonych strefach na zewnątrz budynków, np. na tarasie, na werandzie lub pod podcieniem.

  Ze względu na różnorodność zewnętrznych lamp wiszących nie można niestety udzielić jednej ogólnej odpowiedzi dotyczącej montażu. Na szczęście do każdego produktu dołączona jest instrukcja montażu, którą można przekazać elektrykowi.

  Czy dostępne są lampy wiszące zewnętrzne z akumulatorem?

  Na terenie zewnętrznym nie zawsze dostępne jest przyłącze elektryczne dla lampy wiszącej zewnętrznej. Jednak każdy, kto mimo to chce się cieszyć komfortem takiej outdoorowej atrakcji, powinien zdecydować się na lampę wiszącą z akumulatorem. Akumulatory wielu lamp outdoorowych marki Fatboy można na przykład ładować za pomocą USB.

  lampa zewnętrzna wisząca
  lampa zewnętrzna wisząca

  Jakiego stopnia ochrony wymaga zewnętrzna lampa wisząca?

  Mimo zadaszenia lampa wisząca zewnętrzna jest narażona na działanie najróżniejszych warunków atmosferycznych. W związku z tym lampy wiszące do zastosowań na zewnątrz budynków dysponują wyższym stopniem ochrony IP. Pierwsza cyfra oznacza ochronę przed ciałami obcymi, druga ochronę przed wilgocią.

  LICZBA IPX4 Ochrona przed ciałami obcymi
  0 brak ochrony
  1 ochrona przed ciałami obcymi ≥ 50 mm
  2 ochrona przed ciałami obcymi ≥ 12,5 mm
  3 ochrona przed ciałami obcymi ≥ 2,5 mm
  4 ochrona przed ciałami obcymi ≥ 1 mm
  5 ochrona przed kurzem
  6 ochrona przed pyłem, szczelna
  LICZBA IP4X Ochrona przed wilgocią
  0 Brak ochrony
  1 Ochrona przed prostopadle padającymi kroplami wody
  2 Ochrona przed skośnie padającymi kroplami wody
  3 Ochrona przed woda rozpyloną
  4 Ochrona przed wodą pryskającą
  5 Ochrona przed strumieniem wodnym
  6 Ochrona przed silnym strumieniem wodnym
  7 Ochrona przed chwilowym zanurzeniem
  8 Ochrona przed ciągłym zanurzeniem

  Aby uzyskać więcej informacji na temat lamp wiszących zewnętrznych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.