Latarki

Latarki i czołówki: małe akcesoria z dużą mocą świetlną

Pod względem technicznym latarki są stale udoskonalane

Jeżeli przyjrzymy się funkcjom obecnych latarek, to są one na bardzo wysokim poziomie nie tylko pod względem techniki oświetleniowej. Nowoczesne latarki są wyposażane w coraz więcej cech: są odporne na uderzenia i wstrząsy, mają tryb oszczędzający energię i różne tryby działania, które umożliwiają świecenie ciągłe lub pulsacyjne. Szczególnie silne światło emitują latarki wyposażone w żarówki kryptonowe lub ksenonowe – ich światło jest nawet o 200% silniejsze niż w przypadku standardowej żarówki. Przydatny jest również praktyczny uchwyt pozwalający na przypięcie latarki do paska. Jest wtedy zawsze pod ręką.

Czas działania latarki zależy również od wybranego źródła zasilania. Mogą one być zasilane akumulatorkami, ale także bateriami. Więcej informacji na temat różnych typów akumulatorków i ich trwałości uzyskać można z poradnika dotyczącego akumulatorów.

Dzięki czołówce mamy wystarczające światło i zawsze wolne ręce

Latarka czołowa jest niezwykle praktyczna podczas wieczornego joggingu oraz prawie nieodzowna, gdy myślimy o bezpieczeństwie. Jakie korzyści uzyskamy ze zdrowego uprawiania sportu, jeżeli odniesiemy przy tym kontuzję z powodu niedostatecznego oświetlenia? Czołówka daje komfortową możliwość swobodnego poruszania się podczas najróżniejszych czynności, ponieważ mamy zawsze wolne ręce. Dlatego jest chętnie używana także podczas wspinaczki lub przy

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.