Meble ogrodowe

Stylowa przytulność: meble ogrodowe do pokoju pod gołym niebem

Słońce świeci, dni są coraz dłuższe – jest lato! Znów mamy ochotę wyjść na łono natury, najchętniej cały czas spędzilibyśmy w swoim pokoju na świeżym powietrzu. Poza tym własny ogród jest często prawdziwą dumą ogrodnika amatora. Aby móc jednak prawdziwie delektować się ogrodem, tarasem i balkonem, potrzebne są oczywiście właściwe meble ogrodowe. Powinny one być wygodne i robić odpowiednie wrażenie. Zarówno meble do mieszkań, jak i ogrodowe są dostępne w ogromnym wyborze. Klasyka to meble ogrodowe z drewna. Także łatwe do utrzymania w czystości tworzywa sztuczne i żywice syntetyczne są coraz bardziej popularne. O ile drewniane meble ogrodowe powinno się regularnie zabezpieczać specjalnym olejem lub woskiem, plamoodporne meble z tworzywa sztucznego dają się stosunkowo łatwo oczyścić. Także meble ogrodowe z metalu są chętnie stosowane. Mniej rozpowszechnione, ale bardzo eleganckie są meble ogrodowe ze skóry lub ze sztucznej skóry.

Meble ogrodowe w żywych kolorach zapewniają dobry nastrój

W przypadku mebli ogrodowych najczęściej decydujemy się na komplet składający się ze stołu i czterech krzeseł oraz ławki. Do tego dochodzi jedna lub dwie leżanki. Asortyment mebli ogrodowych powiększył się o sofy i fotele, dzięki którym przestrzeń zewnętrza staje się prawdziwym salonem outdoorowym. Szczególną przytulność nadają mu takie akcesoria, jak dekoracyjne donice kwiatowe. Jeśli chodzi o dobór kolorów - w modzie są żywe barwy, które w ciepłej porze roku są dozwolone nie tylko w naturze. Jaskrawe kolory mebli ogrodowych - na przykład krzeseł z tworzyw sztucznych o innowacyjnym wzornictwie - stają w zawody z promiennymi kolorami kwiatów i roślin. To, czy zdecydujemy się na meble ogrodowe w barwach stonowanych, czy mieniących się kolorami, jest wyłącznie kwestią gustu. Jednakże kwestią, która, przy zakupie mebli ogrodowych powinna być zawsze z zasady uwzględniona, jest jakość. Długo będziemy się cieszyć tylko z dobrze wykonanych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.