Oprawy ścienne wpuszczane

Oprawy wpuszczane ścienne - dyskretne ale efektywne lampy zewnętrzne

Królewską dyscypliną ściennych opraw wpuszczanych jest oszczędność miejsca. Jak wszystkie oprawy wpuszczane także ścienne oprawy wpuszczane zajmują mało miejsca, ponieważ są wbudowane w ścianę, a większość modeli praktycznie równa się w jednej płaszczyźnie ze ścianą. Oznacza to co prawda, że korpus tej ściennej oprawy wpuszczanej jest relatywnie niezauważalny, jednakże nie znaczy to, że ścienna oprawa wpuszczana jako lampa pozostanie niezauważona. Nie można nie doceniać działania jej światła i ważności w sprawach bezpieczeństwa.

Ścienne oprawy wpuszczane jako czynnik bezpieczeństwa w przestrzeni zewnętrznej

Właśnie do oświetlania wejść po schodach w ogrodzie i przed domem chętnie stosuje się ścienne oprawy wpuszczane. Jako dyskretne i zajmujące mało miejsca mogą one bezpiecznie oświetlić wąskie schody i przejścia. Ale ścienne oprawy wpuszczane nie tylko z mistrzowska brawurą realizują zadanie oświetlenia bezpieczeństwa i orientacyjnego, lecz także - mimo swojej niepozorności - są prawdziwymi mistrzami światła tworzącego określoną atmosferę. Ponieważ w przypadku ściennych opraw wpuszczanych korpus schodzi na drugi plan, to samo światło może wysunąć się na plan pierwszy i błyszczeć - w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Żarówki do ściennych opraw wpuszczanych

Do ściennych opraw wpuszczanych nadają się różne żarówki: halogeny, świetlówki lub też LED. Te ostatnie coraz bardziej zyskują na popularności, ponieważ z jednej strony są energooszczędne, a drugiej strony zapewniają dużą paletę barw światła, która otwiera wiele możliwości aranżacji. Jak w przypadku wszystkich innych lamp na zewnątrz należy zwrócić uwagę na to, aby miały one wysoki stopień ochrony, przynajmniej IP 44, tak żeby do lampy nie mogły dostać się ani pryskając woda, ani większe ciała obce.

Za pomocą ściennej oprawy wpuszczanej na zewnątrz można oświetlić strefy niebezpieczne w Państwa ogrodzie i otoczyć Państwa dom cudownym światłem.

Ścienne oprawy wpuszczane dają wiele możliwości

Ścienne oprawy wpuszczane można stosować nadzwyczaj różnorodnie. Na przykład jak najbardziej nadają się do tworzenia dodatkowych akcentów świetlnych. Za pomocą ściennych opraw wpuszczanych ze ściemnianymi i ewentualnie nawet kolorowymi żarówkami LED mogą Państwo wyczarować bardzo wymyślną grę światła. Szczególnie przydatne są jako oświetlenie drogi i schodów. Wbudowane wzdłuż schodów lub bezpośrednio w ich stopnie ścienne oprawy wpuszczane zapewniają pewne stąpanie i piękne światło. Największą zaletą ściennych opraw wpuszczanych jest to, że nie zajmują miejsca i dlatego też najlepiej nadają się do wąskich schodów. Ale zupełnie abstrahując od praktycznych korzyści, zawsze umożliwiają tworzenia szczególnej atmosfery. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różne ścienne oprawy wpuszczane do różnorodnych celów. Jeżeli nie byłoby tej właściwej, chętnie Państwu pomożemy w dalszych poszukiwaniach.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.