Lampy zewnętrzne LED

Polecane produkty w tej kategorii

  Oświetlenie zewnętrzne LED dla przemysłu i nieruchomości prywatnych

  Do oświetlenia własnego ogrodu lub terenu firmy i tym samym zmniejszenia potencjalnych niebezpieczeństw, jak małe stopnie, nierówności lub inne pułapki grożące potknięciem, potrzebne jest oświetlenie zewnętrzne. Zalety oświetlenia zewnętrznego LED w przeciwieństwie do lamp zewnętrznych z tradycyjnymi żarówkami są oczywiste: długi okres użytkowania (20.000 do 50.000 godzin), ok. 80 % oszczędność energii, odporność uderzeniowa, brak wymagań konserwacyjnych, częste włączanie i wyłączanie nie ma negatywnego wpływu, zaś pełną jasność osiąga natychmiast po włączeniu. Zarówno w sferze prywatnej jak i firmie zalety oświetlenia zewnętrznego LED są szybko zauważalne. Wyższe koszty zakupu amortyzują się szybko, ponieważ jest ono tak bardzo ekonomiczne w zużywaniu energii.

  Oświetlenie zewnętrzne LED z czujnikiem ruchu

  Jest to szczególnie praktyczne w przestrzeni zewnętrznej, jeżeli oświetlenie zewnętrzne LED włącza się automatycznie, np. kiedy wracamy po zmroku do domu lub gdy nie mamy wolnej ręki, aby włączyć światło przy drzwiach wejściowych. Czujniki ruchu można perfekcyjnie łączyć z oświetleniem zewnętrznym LED, ponieważ częste włączanie i wyłączanie nie jest problemem dla żarówek LED i osiągają one swoją pełną jasność natychmiast po włączeniu. Łączenie oświetlenia zewnętrznego LED z czujnikami ruchu zwiększa jego efektywność: nie tylko żarówka jest bardzo energooszczędna - nie marnuje się także niepotrzebnie światła i energii, ponieważ lampa tylko wtedy włącza się, gdy rzeczywiście jest potrzebna.

  Różne rodzaje oświetlenia zewnętrznego LED

  Jako oświetlenie zewnętrzne LED dostępne są różne rodzaje lamp: np. lampy ścienne, oprawy wpuszczane w podłoże lub reflektory. Jako oświetlenie przemysłowe istnieje specjalne oświetlenie do pracy, które umożliwia wykonywanie prac na zewnątrz także w ciemnościach. Aby oświetlenie zewnętrzne LED było odporne na wpływy warunków atmosferycznych, musi ono posiadać niezbędny stopień ochrony (IP = Ingress Protection, ochronę przed penetracją). Generalnie - oświetlenie zewnętrzne LED dzięki wyposażeniu według stopnia ochrony od IP44 wzwyż, nadaje się do stosowania na zewnątrz.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.