Bezpieczne metody płatności w sklepie internetowym Lampy.pl:

Z chwilą przekazania Państwa zamówienia firmie kurierskiej DPD, otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie wysłania towaru.

1. Płatność z góry - 2% rabatu

Klasyczna metoda płatności: prosto i bezpłatnie. Dokonują Państwo przelewu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki. Dane do przelewu zawarte są w e-mailu potwierdzającym wpływ zamówienia. Bezpośrednio po zanotowania wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki zamówienie zostanie bezzwłocznie wysłane (w przypadku artykułów znajdujących się na magazynie).

Przy tej metodzie płatności otrzymają Państwo 2%-owy rabat

Płatność z góry

2. Karta kredytowa / debetowa

Wygodna i sprawdzona metoda płatności polegająca na pobraniu pieniędzy z karty kredytowej (VISA, MasterCard lub American Express). Podają Państwo numer karty kredytowej, datę ważności i kod autoryzacyjny. Dane te nie są zapisywane przez Sklep internetowy, tylko bezpośrednio przekazywane do BS PAYONE GmbH za pomocą 128-bitowego protokołu SSL. Karta kredytowa musi być zarejestrowana przez bank, który wystawił kartę kredytową, do procesu uwierzytelnienia klienta, poprzez bezpieczny protokół przyjęty przez organizacje płatnicze Visa (Verified by Visa) oraz MasterCard (MasterCard SecureCode). Zarówno w przypadku Verified by VISA jak i MasterCard Secure Code w trakcie przeprowadzania płatności zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS wysłany na Państwa numer telefonu komórkowego lub odczyt hasła wygenerowanego przez token). Jeśli tożsamość zostanie potwierdzona, wówczas następuje rezerwacja należnej kwoty na karcie kredytowej. Obciążenie karty kredytowej następuje z powodów technicznych bezpośrednio po wysłaniu zamówienia. Kilka minut później możemy opracować Państwa zamówienie.

Ta prosta i szybka metoda płatności jest dla Państwa bezpłatna.

Możliwa jest również płatność kartą debetową (Maestro). Po podaniu danych kwota rachunku zostanie odciągnięta z Państwa konta. Płatność kartą debetową jest bezpłatna tak samo jak w przypadku płatności kartą kredytową.

Karta

3. Paypal

Płatność w systemie Paypal jest szybka, prosta i bezpieczna. Wybierz metodę płatności Paypal podczas procesu zamówienia. Następnie zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła dostępu do systemu Paypal w osobistym koncie i potwierdź kwotę zamówienia. Tutaj sprawdzasz dane adresowe. Po zakończeniu sprawdzasz i potwierdzasz zamówienie na naszej stronie. Bezpośrednio po tym Paypal przesyła nam potwierdzenie wpłaty, dzięki któremu Twoje zamówienie zostanie bezzwłocznie opracowane.

Nie posiadasz jeszcze konta Paypal? Wystarczy kilka kliknięć aby zarejestrować się w systemie Paypal. Płatność w systemie Paypal jest dla Państwa bezpłatna.

PayPal

4. Płatność za pobraniem

Płatność za zamówienie wraz z kosztem dostawy i opłatą pobraniową (wysokość 45 zł) jest uiszczana kurierowi UPS w chwili doręczenia przesyłki;

Metoda płatności "Płatność za pobraniem" możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Polski do kwoty 6.000 zł. Płatność przy odbiorze jest niemożliwa w przypadku artykułów o dużych gabarytach.

Płatność za pobraniem

5. Przelewy24

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, klient zostaje automatycznie przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Przelewy24
  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.