Świetlówki

Świetlówki - tzw jarzeniówki sprytne oświetlenie do biur i sklepów

Obszarami stosowania świetlówek są przede wszystkim obiekty biurowe oraz sklepowe. Jarzeniówki charakteryzują się one dobrą wydajnością świetlną oraz oddawaniem barw. Świetlówki muszą być zawsze wyposażone w statecznik (najczęściej jest to elektroniczny statecznik EVG), który ma decydujące znaczenie dla ich funkcjonalności. W zależności od statecznika świetlówki mogą być ściemniane, mogą uruchamiać się natychmiast i bez migotania, nie migocą podczas działania i automatycznie wyłączają się w przypadku awarii. W końcu elektroniczne stateczniki, a szczególnie wersje ściemniane są warunkiem tego, aby lampy wyposażone w świetlówki mogły być podłączane do urządzeń sterujących oświetleniem.

Świetlówki zużywają także w połączeniu ze statecznikami mniej energii niż zwykłe żarówki i wykazują wyraźnie dłuższą trwałość (20 000 godzin).

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Service

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.