System linkowy gotowy do montażu

Systemy linkowe gotowe do montażu

Stylowe rozwiązanie oświetleniowe do niestandardowych wnętrz

system linkowy

Kiedy warto rozważyć montaż systemu linkowego?

Systemy linkowe umożliwiają oświetlenie pomieszczenia z jednym przyłączem prądu za pomocą wielu źródeł światła rozmieszczonych w kilku dowolnie wybranych punktach. Przykładami takich pomieszczeń mogą być kuchnie połączone z jadalnią, długie korytarze lub duże salony z kilkoma strefami do siedzenia i wypoczynku.

Systemy linkowe można również stosować w przypadku trudnych pod względem architektonicznym wnętrz lub pomieszczeń o niestandardowych kształtach: ze skosami lub dużą ilością kątów i narożników.

Systemy linkowe to po prostu nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.

Jakie są zalety gotowego do montażu systemu linkowego?

Gotowe do montażu systemy linkowe mają określoną długość i stałą liczbę lamp. Wszystkie elementy stanowią kompletny zestaw i można je od razu zamontować. Nie ma w tym przypadku konieczności planowania i zakupu akcesoriów dodatkowych.

Możliwość ustawienia kierunku świecenia i rozmieszczenia lamp na całej długości linki pozwala na elastyczne zastosowanie systemu – z maksymalnym uwzględnieniem stref w pomieszczeniu.

system linkowy
system linkowy

Czy gotowe do montażu systemy linkowe są dostępne z technologią LED?

Większość systemów linkowych wykorzystuje technologię LED – w formie lamp ze zintegrowanymi na stałe diodami LED – często w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem – lub ze znormalizowanymi oprawami. W przypadku wariantów z oprawami niektórzy producenci dostarczają od razu odpowiednie żarówki LED, np. z trzonkiem GU5.3 / MR16 dla systemu bazującego na spotach.

Technologia LED charakteryzuje się dużą efektywnością energetyczną – a więc oszczędza prąd i obniża koszty – oraz dużą trwałością. Dzięki temu cały system linkowy jest niemal bezobsługowy.

Należy jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie systemy linkowe działające w oparciu o technologię LED oferują funkcję ściemniania. Informacje na temat możliwości ściemniania można znaleźć w szczegółach dotyczących produktu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gotowych do montażu systemów linkowych, możliwości ich ściemniania, podobnych metod oświetleniowych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.