System linkowy gotowy do montażu

Systemy linkowe to dowolna aranżacja oświetlenia

Systemy linkowe dzięki temu, że można je rozbudowywać za pomocą odpowiedniego osprzętu i że można wymieniać poszczególne lampy, stanowią szczególnie indywidualne rozwiązanie oświetleniowe do mieszkań. Także trudne uwarunkowania przestrzenne nie stanowią żadnego problemu dla systemów linkowych, i tak np. można nimi oświetlić pokój ze skosami dachowymi lub najgłębsze zakamarki. Zwykle w takich przypadkach dzięki systemowi linkowemu wystarcza jedna instalacja i tym samym tylko jedno podłączenie do prądu, aby zapewnić wystarczające oświetlenie podstawowe. Pojedyncze lampy, które wiesza się w systemie linkowym można umieszczać i ukierunkowywać niezależnie od siebie – zależnie od tego, w którym miejscu pomieszczenia potrzeba najwięcej światła.

Systemy linkowe w wersji 230V lub 12V

Zarówno systemy szynowe jak i linkowe są dostępne w dwóch różnych typach, jeśli chodzi o napięcie prądu: systemy wysokiego napięcia (230V) i niskiego napięcia (12V). System 12V działa na napięciu bezpiecznym 12V i dlatego potrzebny jest transformator w celu przekształcenia napięcia sieciowego 230V do napięcia bezpiecznego 12V. Do systemu linkowego 230V nie potrzeba transformatora, ponieważ działa on na napięcie sieciowe 230V.

Systemy linkowe gotowe do montażu są komfortowe

Szczególnie praktycznym i komfortowym rozwiązaniem są systemy linkowe gotowe do montażu, które można kupić w zestawach. Zależnie od tego, jak duży jest zestaw, takie systemy linkowe zawierają pięć, siedem lub nawet osiem lamp, które można montować na obydwu linkach. Także wśród gotowych zestawów można wybierać pomiędzy takimi, które zawierają reflektory i takimi, które obejmują także małe lampy wiszące. Dopuszczalne są również lampy LED. Za pomocą lamp przyciemnianych można także dzięki systemowi linkowemu tworzyć rożne nastroje operując światłem. Nic nie zakłóca przyjemnego romantycznego wieczoru.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.