Lampy w kształcie kuli

więcej niż tylko okrągły kształt

Lampy w kształcie kuli są perfekcyjnym oświetleniem dekoracyjnym w ogrodzie. W domu dostarczają nastrojowego światła tworząc przytulną atmosferę. Oświetlenie w formie kuli zapewnia stylowe światło, dlatego można je wykorzystać w wielu miejscach: zarówno w sypialni, czy jadalni jak i na zewnątrz jako oświetlenie oczka wodnego. Pomimo prostej formy stanowi doskonałą dekorację bez względu czy wykonane jest ze szkła, papieru lub metalu.

Aktualne trendy do wnętrz


Lampy w kształcie kuli przyciągają wzrok. Stanowią atrakcję oświetleniową zarówno w salonie jak i w sypialni, ponieważ ich design jest ciągle aktualizowany zgodnie z najnowszymi trendami. Kulisty kształt doskonale komponuje się z metalową oprawą. Jest harmonijnym akcentem.

~ Stylowo i przytulnie! ~

Lampy wiszące

Rekomendacje produktowe

Kinkiety i lampy sufitowe w kształcie kuli:
stylowe, oryginalne i wszechstronne


Kinkiety są prawdziwym elementem wystroju wnętrza ze względu na umiejscowienie na poziomie wzroku.

Kinkiety

Lampy sufitowe mimo, iż umieszczone są poza zasiągiem wzroku nie pozostają niezauważalne.

Lampy sufitowe

Rekomendacje produktowe
Rekomendacje produktowe

Mała lampa, wielki efekt:
lampy stołowe w kształcie kuli


Lampa stołowa jest stylowym dodatkiem na komodzie, półce lub stoliku kawowym. Klasyczna, świetlista kula z opalowego szkła dostępna jest w różnych wersjach, zarówno prostych i eleganckich, jak również z delikatnymi metalowymi ornamentami lub szlachetną drewnianą podstawą.

~ Szykowne zestawienie ~

Lampy stołowe

Rekomendacje produktowe

Aktualne trendy do zastosowania na zewnątrz


Lampy w kształcie kuli dostępne są w wersji ściennej w celu oświetlenia elewacji lub jako oświetlenie ścieżek ogrodowych. Od kiedy wykorzystano tę formę do tworzenia modnych lamp dekoracyjnych od razu stały się totalnym trendem. Chętnie umieszczane są na trawniku, w doniczkach kwiatowych, na tarasie - a nawet w oczku wodnym! Kule dostępne są również w wersji smart z funkcją zmiany koloru, z możliwością sterowania za pomocą aplikacji na smartfon lub pilota.

~ Kolorowa różnorodność w ogrodzie ~

Oświetlenie zewnętrzne

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.