Maritime - oświetlenie z morską duszą

Przytulny nastrój w niebieskich odcieniach, z drewnem i liną żeglarską

Każdy, kto znalazł się na morzu, nigdy nie zapomni widoku wzburzonego Morza Północnego i sztormowego Atlantyku. To wystarczający powód, aby przenieść nadmorską atmosferę do wnętrza. Można zastosować na przykład oświetlenie w błękitnych odcieniach, przypominające morze, elementy drewniane, wyglądające jak deski statku, lub liny i sznury. Motywy kotwic, latarni morskich i sterów można doskonale wkomponować w projekt oprawy oświetleniowej.

Morskie lampy stołowe

Atlantycka atmosfera we wnętrzach

Solidny drewniany stół lub rustykalna komoda to doskonałe miejsce dla lamp stołowych w stylu marynistycznym. Lampy ze szkła o niebieskim zabarwieniu są stosowane równie często, jak oświetlenie z motywami lin, kotwic czy rozgwiazd.

Lampy stołowe

Lampy sufitowe w stylu nadmorskim

Budzą się wspomnienia z wakacji

Najlepszym sposobem na stworzenie morskiej atmosfery z wykorzystaniem oświetlenia ogólnego są oprawy, które oddają hołd żeglarstwu za pomocą steru lub modele, które przypominają lampy okrętowe z kratownicowymi zabezpieczeniami.

Lampy sufitowe

Kinkiety w stylu morskim

Wspomnienia ostatniej wizyty na plaży

Niebieski klosz w połączeniu z drewnem o ciepłej barwie, lina tworząca symbiozę ze źródłem światła lub ster z abażurem przedstawiającym mapę oceanów - to wszystko sprawia, że projekt oświetlenia w stylu marynistycznym jest wręcz idealny!

Kinkiety

Lampy wiszące w stylu maritime

Czysty nadmorski klimat!

Lampy wiszące z kolekcji Maritime pasują zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i loftowym. W zależności od upodobań można wybrać subtelne odcienie błękitu lub wzory nawiązujące do węzłów żeglarskich i wytrzymałych lin - doskonale komponujące się z żarówkami!

Lampy wiszące

Lampy stojące w nadmorskim klimacie

Nadmorski deptak w domowej aranżacji

Piasek, wydmy, a za nimi błękitne morze! Ten wyciszający, uspokajający klimat można odtworzyć w domu za pomocą lamp stojących w odcieniach błękitu, wykonanych z surowego drewna i liny żeglarskiej w połączeniu z beżowymi kloszami z tkanin przypominających plażę.

Lampy podłogowe

Lampki dekoracyjne

Morska aranżacja w ogrodzie

Ogród, a w szczególności balkon i taras, może być jeszcze bardziej przytulny za sprawą lampek dekoracyjnych. Wykorzystanie lin lub lamp z kratą ochronną sprawi, że po zapadnięciu zmroku zapanuje morska atmosfera.

Lampki dekoracyjne

Zewnętrzne kinkiety Maritime

Urok nadmorskich miasteczek

Zewnętrzne kinkiety o morskim wyglądzie sprawią, że ścieżki wokół domu nabiorą blasku i staną się bezpieczniejsze, a przy okazji zyskają klimat charakterystyczny dla Morza Północnego! Doskonale nadają się do tego modele wykonane z mosiądzu i miedzi, najlepiej w wersji odpornej na działanie wody morskiej, które w pobliżu wybrzeża na skutek działania słonego powietrza pokrywają się patyną.

Kinkiety zewnętrzne

Rustykalne lampy z kratą ochronną

Jak na pokładzie statku!

Lampy z kratą ochronną znane są z zabytkowych kutrów, latarni morskich i nadmorskich obszarów turystycznych. Umieszczone wokół domu lub w altanie ogrodowej przywracają wspomnienia z wakacji spędzonych nad morzem i umożliwiają ich wspominanie po zapadnięciu zmroku.

Lampy z kratą ochronną

W przypadku bezpośredniej bliskości wybrzeża

Wskazówka eksperta

Osoby mieszkające w pobliżu wybrzeża powinny zdecydować się na modele wytrzymałe na działanie wody morskiej, które są zabezpieczone przed rdzą i korozją. Słone powietrze wokół domu naraża oprawy na bardziej surowe warunki pogodowe niż ma to miejsce w głębi lądu.

Oprawy odporne na wodę morską

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.