Wymarzone oświetlenie ogrodowe

do aranżacji terenu zewnętrznego

Sezon ogrodowy to najlepszy czas na majsterkowanie, wypoczynek i spotkania z przyjaciółmi. Pojawiają się więc pytania: jakie rodzaje oświetlenia zewnętrznego warto wybrać, by jak najlepiej rozjaśnić ścieżki wokół domu i w ogrodzie? Jakie oświetlenie będzie najbardziej korzystne do oświetlenia roślinności? Jak dobrać oświetlenie na spotkania na wolnym powietrzu, żeby nikomu z gości nie chciało się iść do domu – nawet długo po zachodzie słońca? Przedstawiamy nasze ponadczasowe i klasyczne rozwiązania, a także porady w sam raz na sezon ogrodowy!

Lampy solarne

Lampy solarne należą do oświetlenia zewnętrznego o wielu zaletach – są zarówno bezpiecznego, jak i estetyczne. Bez prądu, bez kabli, przenośne i łatwe w montażu. Za ich pomocą ogród w kilka chwil napełni się blaskiem!

Lampy solarne

Dekoracyjne lampy solarne

Zobacz

Lampy solarne z czujnikiem ruchu

Zobacz

Kule solarne

Zobacz

Balkon i taras

Taras oraz balkon to miejsce wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi – zatem musi być wyjątkowy! Latem staje się niczym salon na świeżym powietrzu. Oczywiście zarówno jak domu, tak też na tarasie nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia!

Oświetlenie balkonu i tarasu

Lampy stojące

Zobacz

Łańcuchy i girlandy

Zobacz

Oświetlenie dekoracyjne

Zobacz

Ogród w wersji smart

Inteligentne zarządzanie światłem w domu to już nie nowość – teraz czas na ogród. Sterowanie zewnętrznym oświetleniem za pomocą aplikacji na smartfonie lub zdalnego pilota jest praktyczne i sprawia radość. W łatwy sposób można zmienić barwę światła zależnie od okazji, wykorzystać funkcję ustawienia czasowego lub ściemnić oświetlenie, by stworzyć nastrój. Wszystko za sprawą inteligentnego oświetlenia w ogrodzie!

Inteligentne oświetlenie ogrodu

Inteligentne słupki oświetleniowe

Zobacz

Inteligentne dekoracje

Zobacz

Inteligentne kinkiety zewnętrzne

Zobacz

Elewacja domu

Fasada domu to jego płótno. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne oświetlą ścieżki wokół domu, zanurzą taras i balkon w przyjemnym świetle i rozjaśnią wejście do domu. Świetnie się sprawdzą także przy schodach do piwnicy i przy altance ogrodowej – warto zwrócić uwagę na modele z czujnikiem ruchu i zmierzchu, żeby się zapalały tylko wtedy, kiedy będą potrzebne.

Kinkiety

Kinkiety
z czujnikiem ruchu

Zobacz

Oświetlenie
numeru domu

Zobacz

Kinkiety zewnętrzne
Up & Down

Zobacz

Oświetlenie roślin

Oświetlenie roślin sprawi, że ogród nie zniknie w ciemności po zapadnięciu zmroku. Dobrym rozwiązaniem są reflektory punktowe i oprawy z grotem ziemnym, które można przenosić według swojego upodobania.

Reflektory z grotem ziemnym

Reflektory zewnętrzne

Zobacz

Reflektory podłogowe

Zobacz

Reflektorki z grotem ziemnym

Zobacz

Ścieżki i schody

Nawet nasz własny ogród, który znamy przecież jak własną kieszeń, po zmroku wygląda inaczej. Stopnie, podesty i nierówności – pojawiają się niepostrzeżenie – czasami nawet zapominamy o ich istnieniu. Goście mają jeszcze trudniej. Dlatego warto zadbać o właściwe oświetlenie!

Słupki oświetleniowe

Lampy ogrodowe stojące

Zobacz

Lampy najazdowe

Zobacz

Słupki oświetleniowe z czujnikiem

Zobacz

Dodatkowe źródło prądu

Dodatkowe źródło prądu zwiększy funkcjonalność, a przedłużacze w ogrodzie należeć będą do przeszłości. Okazuje się, że podłączenie do prądu na działce jest bardzo praktyczne w wielu codziennych sytuacjach. W ogrodzie potrzebne jest zawsze dodatkowe źródło prądu do podłączenia kosiarki, radia, telefonu komórkowego czy wielu innych urządzeń.

Słupki oświetleniowe z gniazdem wtykowym

Plug & Shine

Plug & Shine oferuje kreatywne projektowanie ogrodów bez ograniczeń. Odporny na warunki atmosferyczne system LED można zainstalować bez specjalistycznej wiedzy, w każdej chwili można go rozbudować, a dzięki napięciu 24 V bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.

Zobacz


FAQ: Często zadawane pytania na temat oświetlenia ogrodowego

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.