Blask złota

Projekty oświetlenia w ciepłych, opalizujących odcieniach

Lampy w odcieniach złota z pewnością mają szlachetny wygląd - niezależnie od tego, czy odcień jest matowy, czy opalizujący, czy też zmierza w kierunku różowego złota. Wzory opraw oświetleniowych, które tak wspaniale prezentują się w odcieniach złota, są tak różnorodne, jak style, do których można je zakwalifikować: Począwszy od pompatycznego, luksusowego szyku, poprzez styl florystyczny, aż po nowoczesny, minimalistyczny styl - liczy się przede wszystkim blask i połysk.

Złote lampy


Eleganckie lampy stojące

Lampy podłogowe w odcieniu złota

Od lampy łukowej po stojącą lampę podłogową o pionowej konstrukcji - złote niuanse pasują idealnie do każdego rodzaju lampy. We współczesnych wnętrzach królują minimalistyczne linie, jednak kwiatowe wzory są jak najbardziej akceptowane w pomieszczeniach o pompatycznym wystroju. Równie dobrze wyglądają powierzchnie pokryte złotymi płatkami.


Imponujące lampy sufitowe

Złoty akcent pod sufitem

Do oświetlenia ogólnego za pomocą lamp sufitowych idealnie pasują odcienie złota. Mogą nadać prostym reflektorom olśniewający wygląd, natomiast w połączeniu z olśniewającymi kryształami mogą konkurować z każdym żyrandolem.


Olśniewające lampy wiszące

Oświetlenie ze złotym akcentem

Złote lampy wiszące podkreślają ciepłą barwą światła stół w jadalni, bądź w salonie. Począwszy od wytwornych opraw o dużych wymiarach, poprzez oprawy o filigranowych liniach, aż po modele wielopunktowe - do dyspozycji jest właściwie wszystko, czego dusza zapragnie.


Klimatyczne lampy stołowe

Złote oświetlenie z charakterem

Złote lampy stołowe zapewniają przytulne oświetlenie. Ich powierzchnia umożliwia załamanie się ciepłego, białego światła, co sprawia, że aranżacja pomieszczenia jest wyjątkowo atrakcyjna. Również jako złote lampki nocne wprowadzają czystą atmosferę, zapewniając komfortowe samopoczucie wieczorem.


Majestatyczne żyrandole

Okazałe lampy ze złotym niuansem

Zwieńczeniem bogatego stylu oświetlenia są złote żyrandole. Bogactwo daje się odczuć nawet po zestawieniu ich z białymi lub kolorowymi elementami z kryształu lub z wysokiej jakości masą perłową.


Urzekające kinkiety

Złote niuanse na wysokości oczu

Kinkiety w ciepłych, złotych odcieniach są prawdziwym wzbogaceniem ekskluzywnych wnętrz. Jeśli chodzi o wzornictwo, purystyczne kształty geometryczne sprawdzają się równie dobrze, jak elementy łukowe, które w zgrabny sposób rozprowadzają światło.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.