Kinkiety gipsowe

Polecane produkty w tej kategorii

  Kinkiety gipsowe

  Materiał budowlany w nowoczesnej oprawie

  kinkiet z gipsu

  Czym wyróżniają się gipsowe lampy ścienne?

  Po prostu elegancja: kinkiety gipsowe mają elegancką, białą powierzchnię i są bardzo charakterystyczne w dotyku. Dzięki temu doskonale pasują do całej przestrzeni mieszkalnej – niezależnie od tego, czy jest to korytarz, salon, jadalnia czy kuchnia.

  Wskazówka dotycząca indywidualizacji: aby nadać gipsowej lampie ściennej osobisty charakter lub dopasować ją do koloru ścian, wystarczy sięgnąć po pędzel – i rozwinąć skrzydła kreatywności.

  Na jakiej wysokości należy montować kinkiety gipsowe?

  Jeśli gipsowa lampa ścienna oślepia, można zapomnieć o komforcie. Trzeba unikać patrzenia bezpośrednio w źródło światła. Lampy emitujące światło w górę i w dół należy montować około 5 cm powyżej wysokości oczu, a więc pomiędzy 1,70 m a 1,80 m.

  To pozwoli zapewnić optymalną użyteczność lampy w pomieszczeniu – a w przypadku eleganckich kinkietów z gipsu z pewnością poprawi atmosferę we wnętrzu!

  kinkiet gipsowy
  kinkiet z gipsu

  Czy dostępne są również kinkiety gipsowe z funkcją ściemniania?

  Przyzwyczailiśmy się, że żarówki tradycyjne i lampy halogenowe zawsze można było ściemniać. Niestety w przypadku technologii LED nie zawsze jest taka możliwość – dlatego należy szukać specjalnie oznaczonych, ściemnianych źródeł światła LED.

  Inną, bardzo prostą opcją, jest wybór lamp lub źródeł światła ze zintegrowaną funkcją ściemniania – oferują ją na przykład produkty EasyDim. W takim przypadku do ściemniania nie trzeba używać zewnętrznego ściemniacza.

  Więcej szczegółów można znaleźć w opisie produktów.

  Dlaczego technologia LED to najlepszy wybór w przypadku gipsowych kinkietów?

  Przyjemne światło, długa trwałość, mniejsze koszty energii elektrycznej – diody LED zadomowiły się w naszych czterech ścianach, stały się również standardem w kinkietach gipsowych.

  Za sprawą technologii LED światło może być modelowane w różne kształty, czyli np. punkty lub stożki świetlne, można skuteczniej uzyskać z wykorzystaniem technologii LED, wynika to z faktu, że diody LED to – podobnie jak lampy halogenowe – punktowe źródła światła. Dzięki temu światło i cień tworzy bardziej wyraźny kontur na powierzchni.

  kinkiet gipsowy

  Aby uzyskać więcej informacji na temat kinkietów gipsowych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.