Kinkiety gipsowe

Kinkiety gipsowe rozwijają inwencję twórczą

Lampy ścienne z gipsu wyróżniają się kloszem wykonanym z tego materiału. Jest to oczywiście czymś niezwykłym w przypadku lampy, jednak jeżeli ktoś już raz się rozsmakuje w możliwościach stwarzanych przez ten produkt, wtedy już nie chce za nic na świecie z tego rezygnować. Lampy ścienne z kloszem wykonanym z gipsu można bowiem maksymalnie indywidualizować.

Lampy ścienne z gipsu nawiązują bowiem do ulubionego zajęcia z dzieciństwa

Już w przedszkolu dzieci pilnie malują swoje własne maski i figurki z gipsu, co należy do podstawowych zajęć przedszkolnych. I to nie bez powodu: malowanie gipsu jest pasjonującym i kreatywnym zajęciem, podczas którego mały – ale także duży – artysta może się zrealizować. Tak, także wielcy artyści znajdują przyjemność w tym działaniu i tworzą imponujące kompozycje z gipsu, które znajdują nawet miejsce w salach wystawowych naszego świata. Tym samym zostało już w zasadzie powiedziane: lampy ścienne z gipsu są de facto produktami oświetleniowymi, które można kształtować.

Kinkiety gipsowe: z prostego kształtu podstawowego powstaje unikat o wysokiej wartości

Lampy ścienne z gipsu są dostępne w różnych podstawowych kształtach, ponieważ w końcu na ich bazie powstaje najbardziej zindywidualizowany produkt oświetleniowy. Jest to prawda: tylko struktura podstawowa jest identyczna we wszystkich egzemplarzach tej kategorii. Jednakże dzięki indywidualnemu pomalowaniu gipsu taka lampa ścienna staje się prawdziwym unikatem. Tu można bowiem dać się ponieść wodzom fantazji. Czy to będą jakieś motywy, ornamenty czy feeria kolorów – dzięki lampie na ścianę z kloszem z gipsu prawie wszystko jest możliwe. Szczególnie atrakcyjne są produkty z żarówkami LED. Dzięki dużej trwałości tej wiodącej żarówki, jej energooszczędności i odporności na częste włączanie można długo cieszyć się z lampy stworzonej własnymi rękoma.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 09:00 do 18:00

piątek
od 09:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.