Liin Light

Lampa wisząca ANAX, długość 135 cm

Art.-Nr. 6016008X

  • technologia LED
  • Najwyższa jakość
A+ Od  5 919,90 zł
Cena zawiera 23 % podatku VAT bezpłatna dostawa na terenie Polski

Artykuł został wyprzedany

* wymagane pola

Specyfikacja techniczna

Klasa energetycznaA+

Opis artykułu

Lampa wisząca ANAX ze ściemniaczem z nowoczesną energooszczędną techniką LED w szlachetnym srebrnym odcieniu, satynowana lub z połyskiem

Lampa ANAX pokazuje, co powstaje, kiedy forma i funkcja nie idą w parze, lecz stapiają się ze sobą, tworząc idealną harmonię. Lampa ANAX w 2008 roku została wyróżniona międzynarodową nagrodą reddot design.
Dzięki najnowocześniejszej technologii LED i materiałom o najwyższej jakości lampa ANAX łączy racjonalność i emocje i nadaje się do oświetlania reprezentacyjnych pokojów dziennych oraz sal konferencyjnych. Oświetlenie staje się podstawowym elementem atmosfery wnętrza, a światło rzeźbą, po której można stąpać.
Korpus lampy wytłaczany z jednego fragmentu aluminium otrzymuje wyjątkową strukturę powierzchni szkiełkowanie szklanymi perłami. W procesie anodyzowania na aluminium powstaje ochronna warstwa tlenku. Metaliczną i bardzo wytrzymałą powierzchnię można indywidualnie pokolorować. To połączenie innowacyjnego wzornictwa o najwyższej jakości wykończeniu i najlepszych materiałów czyni z ANAX wyszukaną lampę projektancką.
Nad zawieszeniem znajduje się jednostka sufitowa zasilająca żarówki LED - bez konieczności stosowania dodatkowego kabla zasilającego. Dzięki technologii LED wiodących na świecie producentów w przypadku ANAX zastosowano wyłącznie źródła światła jutra. Trwalsze i bardziej energooszczędne niż zwykłe żarówki diody LED mogą pochwalić się doskonałą żywotnością, dzięki której wymiana źródła światła nie będzie potrzebna. Połączenie postępu, formy i materiału tworzy w lampie ANAX nierozdzielną symbiozę.
Zmiana natężenia światła następuje poprzez czujnik dotykowy: po środku lampy od spodu umieszczony jest mały aluminiowy przycisk, który poprzez dotyk rozpoczyna zmianę jasności światła. Po uwolnieniu przycisku ustawiona jasność jest zachowywana i zapisywana do pamięci.
Jasność można regulować w zakresie od 20 do 100%.
Lampa ma 135 cm długości i można ją dopasować do żądanej wysokości pomieszczenia. Zwis lampy jest wstępnie ustawiony na 1 m, to idealny wymiar dla pomieszczenia o wysokości 2,50 - 3 m. Lampę należy zawiesić na wys. ok. 75 cm nad stołem. Wysokość zawieszenia można zmieniać kluczem imbusowym. W obudowie transformatora jest umieszczony dodatkowo kabel o długości 1 m. W ten sposób lampę można zawiesić w pomieszczeniu o maksymalnej wysokości 3,50 - 4 m.

Klasa efektywności energetycznej

A++ A+ A B C D E

  • przelewy24

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Recenzje klientów.

Oceń pierwszy artykuł.

Kontakt
22 307 14 83

e-mail

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.