Lampy ogrodowe stojące ze stali szlachetnej

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy ogrodowe stojące ze stali szlachetnej w przestrzeni zewnętrznej - to coś szlachetnego do Państwa ogrodu

  Ta mniejsza siostra latarni i słupków oświetleniowych to lampa na cokół, której efekt świetlny jest podobny do latarni, ale na innej wysokości. Oprawa na cokół, zwana także lampą na cokół lub lampą na słupek, jest montowana przeważnie na murach, słupkach lub podestach schodów i jest dostępna w różnych wariantach, jako lampa na cokół ze stali szlachetnej, z miedzi lub jako lampa na cokół LED. Lampy te montuje się głównie na cokołach kamiennych lub betonowych, traktując jako ozdobę wjazdów na dziedziniec, występów muru, tarasów i podestów schodów.

  Lampa ogrodowa stojąca ze stali szlachetnej to dekoracyjne i funkcjonalne oświetlenie.

  Lampy ogrodowe stojąceze stali szlachetnej stanowią perfekcyjną alternatywę, gdy oprawy wpuszczane w podłoże są za niskie i grozi niebezpieczeństwo, że zarosną je rośliny, a latarnie są za wysokie. Oświetlenie dróg, schodów, tarasów za pomocą lamp na cokół ze stali szlachetnej to nie tylko wizualna rewaloryzacja Państwa ogrodu i całego otoczenia domu, ale także ważny czynnik bezpieczeństwa. Lampy te zwiększają bezpieczeństwo przy wjeździe na Państwa dziedziniec, na podeście przed drzwiami wejściowymi lub przy schodach prowadzących do ogrodu. Oświetlone podesty schodów i nierówności podłoża przestają być potencjalnym źródłem wypadków.

  Lampa na cokół ze stali szlachetnej, ponieważ jest stosowana na zewnątrz, powinna mieć ochronę przed pryskającą wodą. Gwarantuje ją stopień ochrony IP 44, oznaczający także ochronę przed ciałami obcymi, które są większe niż 1 mm.
  Dzięki lampie na cokół ze stali szlachetnej w Państwa ogrodzie lub przy wjeździe na dziedziniec ozdobią Państwo swoją działkę za pomocą stylowej i praktycznej lampy, która każdemu gościowi pokaże drogę do Państwa domu i poprowadzi go do samych drzwi.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.