Lampy stojące LED

Lampy stojące LED - mobilny świetlny design

Do lampy stojącej przylgnęło - zupełnie niesłusznie - zdanie o trochę przestarzałym wyglądzie. Myśli się o babcinym lekko pożółkłym abażurze lampy i lekko rozproszonym świetle. A jednak lampa stojąca rozwinęła się i stała nowoczesnym oświetleniem, które wyróżnia się mobilnością, różnorodnością wzornictwa i nowoczesnymi żarówkami. Nawet jeżeli lampy stojące LED nie są odpowiedzialne za oświetlenie podstawowe pomieszczenia, to jednak stają się pożądane jako przytulne, a zarazem funkcjonalne dodatkowe oświetlenie, np. jako lampa do czytania.

Nowoczesne oświetlenie: Lampy stojące LED

Najnowocześniejszy wariant stanowi lampa stojąca LED. Lampy stojące LED, dzięki nowej technice oświetleniowej, za pomocą diod świecących, które teraz zapewniają nie tylko kolorowe światło, ale również różne rodzaje białego światła, są oszczędnym, trwałym i niewymagającym konserwacji wariantem lamp stojących. Żarówki LED są obecnie stosowane w prawie wszystkich zakresach techniki oświetleniowej i uważane za niemalże bezkonkurencyjne wśród źródeł światła.

Światło LED daje wiele możliwości, ponieważ jest dostępne w różnych kolorach, a także w różnych barwach światła białego – przykładowo – ciepły biały lub neutralny biały. Również jasność można dopasować, jeżeli wybierze się ściemniane żarówki LED. Lampy stojące LED, które są jeszcze dodatkowo wyposażone w pojedynczy spot do czytania, perfekcyjnie nadają się do czynności, które wymagają dużej jasności. Ponadto, jak wszystkie lampy stojące mają tę zaletę, że są mobilne i tym samym można je stosować w różnych miejscach mieszkania. Dzięki lampie stojącej LED nie ma nieoświetlonego żadnego zakątka pokoju. Do wykorzystania wielofunkcyjnej lampy stojącej LED potrzebne jest tylko jedno gniazdo wtykowe i już można jej tam używać, gdzie właśnie jest potrzebne światło: do czytania, telefonowania, przyjemnej rozmowy z rodziną i przyjaciółmi. Wyposażona w ściemniacz tworzy w każdym momencie wymarzoną atmosferę, w której każdy dobrze się czuje.

Lampy stojące LED przekonują także dzięki temu, że ich żarówki, a więc LEDy są szczególnie wydajne energetycznie, trwałe i mają długi okres użytkowania. Dzięki kompaktowej budowie żarówek LED projektanci oświetlenia mają ponadto różnorodne możliwości w pracach projektowych nad kreowaniem nowych wzorów lamp stojących LED, co wyraźnie widać w często niezwykłym ich wzornictwie. Asortyment zaczyna się od lampy stojącej LED z odchylaną lub ruchomą oprawą lampy, poprzez ekstrawagancką lampę o wyglądzie węża, aż do lampy stojącej LED z błyszczącymi kryształowymi elementami.

Drodzy Klienci, w tym tygodniu czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może się wydłużyć. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Prosimy o wysyłanie zapytań poprzez nasz  formularz kontaktowy .

22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.