Lampy stołowe dla dzieci

Lampka nocna do pokoju dziecięcego

Lampa do pokoju dziecięcego musi zapewniać wystarczające światło do zabawy lub majsterkowania, ponieważ nie można przeciążać wzroku złym oświetleniem. Jednocześnie lampa do pokoju dziecinnego powinna jednak mieć miły wygląd i tworzyć przytulną atmosferę, aby dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie. To nie jest oczywiście możliwe za pomocą jednej jedynej lampy. Przyciemniana lampka z motywem dziecinnym na nocnym stoliku może zapewnić przyjemną atmosferę do snu, oryginalna lampa sufitowa zapewnia wystarczające oświetlenie ogólne, a jasna lampa na biurko dostarcza potrzebnego światła do majsterkowania i czytania. I tak mają Państwo do każdego przeznaczenia właściwe oświetlenie. Proszę buszować razem z Państwa dzieckiem w naszym sklep internetowym, na pewno znajdą Państwo pasującą ulubioną lampkę dziecięcą do każdego celu.

Lampy nocne do pokoju dziecięcego: Kolor, kształt, motyw

Lampy stołowe w każdym pomieszczeniu – obojętnie, czy jest to pokój dziecięcy, salon czy sypialnia – są pięknie wyglądającym akcesorium i „animatorem nastroju“, tworzącym przyjemną atmosferę. W przypadku lamp biurkowych do pokoju dziecięcego do tych aspektów dochodzi jeszcze to, że muszą odpowiadać życzeniom dzieci pod względem koloru, kształtu i umieszczonych na nich motywów. Dla jednych będzie to akurat zapowiedziany Bob Budowniczy, dla innych Księżniczka Lillifee. Jeżeli te motywy np. są widoczne na lampce biurkowej do pokoju dziecięcego, wtedy oczywiście dokładnie ta lampa będzie na pierwszym miejscu listy życzeń dzieci.

Bezpieczeństwo lamp biurkowych do pokoju dziecięcego

Zasadniczo wszystkie lampy w pokoju dziecięcym powinny być możliwie bezpieczne, tzn. nie mogą się niepotrzebnie nagrzewać i nie mogą mieć luźnych połączeń kablowych, które mogłyby spowodować porażenie prądem. Właśnie w przypadku lamp biurkowych do pokoju dziecięcego coraz to próbuje się „przyciemnić“ je za pomocą chusty, aby światło nie oślepiało dziecka i aby mogło lepiej zasypiać. W tym przypadku powinno się ze względu na zagrożenie pożarowe przejść z lampy biurkowej do pokoju dziecięcego o normalnej jasności na specjalne oświetlenie nocne. Ono zapewnia delikatne światło do zasypiania oraz do orientacji w nocy. Ponieważ większość z tych lampek nocnych jest wyposażona w żarówki LED, nie ma także problemu, aby taką lampkę pozostawić włączoną na całą noc. Żarówki LED są bardzo energooszczędne i nie ma niebezpieczeństwa, że staną się tak gorące jak tradycyjne żarówki.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.