Lampy sufitowe drewniane

Lampy sufitowe drewniane

Drewniane lampy sufitowe wnoszą nie tylko ciepło i przytulność do domu. To są naturalne materiały i harmonijne kształty, które przekonują. Właśnie lampy sufitowe będące połączeniem drewna i proekologicznego lunopalu zapewniają ciepłe nieoślepiające światło, które w salonie lub sypialni tworzy właściwą atmosferę, w której każdy dobrze się czuje.

Kto także w gabinecie nie chce zrezygnować z drewnianych lamp sufitowych, może tu sięgnąć do reflektorów lub spotów sufitowych.

Szczególnie indywidualny efekt świetlny uzyskają Państwo za pomocą naszych żagli sufitowych. Mogą Państwo stworzyć swoją własną lampę sufitową. Żagiel sufitowy mogą Państwo pomalować, wytapetować lub polakierować według własnych wyobrażeń. Wynik: lampy sufitowe dokładnie zgodnie z Państwa wyobrażeniami.

Ale także wśród gotowych modeli można znaleźć pasujące kształty. Reflektory i spoty sufitowe, nowoczesne, kanciaste wykonanie lub klasyczne raczej okrągłe kształty. W kilku przypadkach kupując nasze drewniane lampy nabywają Państwo nie tylko uroczą lampę sufitową, ale także prawdziwy okaz rękodzieła. Proszę bliżej przyjrzeć się naszym produktom. W opisach znajdą Państwo więcej informacji na temat produkcji i zastosowanych materiałów.

Oprócz drewnianych lamp sufitowych nasz asortyment daje jeszcze wiele innych możliwości. Proszę odwiedzić kategorie drewniane lampy ścienne i drewniane lampy stojące i wyczarować poprzez połączenie światła bezpośredniego i pośredniego nastrojową aranżację oświetlenia we wnętrzu.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.