Lampy sufitowe drewniane

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy sufitowe drewniane – idealny sposób na przytulne wnętrze

  Bliskość z naturą, zmysłowość, ciepło – to opis drewna w skrócie – i dlatego też ten materiał używany jest do wykończenia wnętrz, ponieważ zapewnia bardzo przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Może wyglądać delikatnie lub nieco topornie. W zależności od obróbki i mazerunku. Gdy drewno zostaje połączone ze światłem o barwie ciepłej bieli - zalety tego naturalnego materiału naprawdę stają się atutami lampy. 

  Czy istnieją także lampy drewniane LED?

  Połączenie naturalności drewna z najnowszą technologią oświetleniową to idealne rozwiązanie. Dlatego z myślą o przytulnej aranżacji zostały stworzone drewniane lampy z żarówkami LED – wymiennymi lub wbudowanymi na stałe. Zalety technologii LED są przekonujące:

  • Powodują oszczędność 90% energii w porównaniu ze zwykłymi żarówkami żarnikowymi
  • Oszczędzają środowisko, gdyż diody LED nie zawierają rtęci
  • Nie trzeba przejmować się wymianą żarówek 
  • Te żarówki zawsze świecą bezpośrednio – w przeciwieństwie do żarówek energooszczędnych
  • Dzięki zastosowaniu kompaktowej technologii oświetleniowej zachwycają większą różnorodnością
  Drewniane lampy sufitowe

  Wspaniałe akcenty dzięki mazerunkowi na elementach z drewna?

  Można je mieć! Jest to możliwe dzięki użyciu drewna dryfującego, a także dzięki rustykalnym belkom drewnianym używanym w starych domach czy dekoracyjnym gałęziom. Warto więc puścić wodze fantazji i odwiedzić nasz sklep, szukając lamp o najróżniejszych mazerunkach. Znajdzie się tu coś dla każdego, niezależnie od jego gustu.

  Czy istnieją także lampy sufitowe o stylistyce drewna?

  Oczywiście, istnieją także lampy sufitowe, które wprawdzie nie zostały wykonane z drewna, ale tak wyglądają. Jeśli ktoś nie przykłada wagi do tego, aby lampa była wykonana z prawdziwego drewna, ma jeszcze większy wybór.

  Jakie kierunki stylistyczne reprezentują lampy sufitowe z drewna?

  Biorąc pod uwagę drewno, ma się na myśli przede wszystkim domek wiejski a tym samym rustykalny styl aranżacji wnętrz - jednak nie tylko. Styl skandynawski również cechuje się produktami drewnianymi. Także wnętrza w stylu secesyjnym lub urządzone klasycznie można łatwo pogodzić z wykorzystaniem naturalnego materiału. Miłośnicy elementów w stylu vintage mogą również znaleźć to, czego szukają w drewnianych lampach sufitowych – w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wystarczy skorzystać z funkcji wyszukiwania w naszym sklepie – za pomocą ulubionych słów kluczowych szybko można znaleźć to, czego się szuka.

  Drewniane lampy sufitowe
  Lampy sufitowe z drewna
  Drewniane plafony

  Do jakich pomieszczeń nadają się drewniane lampy sufitowe?

  W rzeczywistości nie ma żadnych ograniczeń dla swobody twórczej klienta. Drewniane lampy sufitowe zawsze pasują do wszystkich pomieszczeń, od salonu, przez jadalnię, aż po sypialnię czy pokój dziecięcy. Jednak w pomieszczeniach, w których może dojść do zawilgocenia lub zamoczenia, konieczne jest zapewnienie odpowiedniego stopnia ochrony. Woda i elektryczność bowiem są znane z tego, że bardzo źle się wpływają na siebie. Poniższa tabela przedstawia zestawienie stopni ochrony:

  Czy istnieją także lampy sufitowe z drewna?

  Oczywiście. Cóż bowiem pasuje lepiej do najbardziej przytulnego materiału niż najbardziej przytulne światło? Jeśli ktoś potrzebuje ściemniacza, powinien wybrać filtry „drewno” i „ściemnianie” w kategorii „Lampy sufitowe”. Wówczas już ma się wszystko w jednym miejscu.

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numer 22 307 14 83 lub za pomocą formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.