Lampy sufitowe zewnętrzne

Lampy sufitowe zewnętrzne

Ulubione miejsca stosowania lamp sufitowych to przydomowe pawilony, taras, balkon lub też drzwi wejściowe. Lampy sufitowe w przestrzeni zewnętrznej służą bezpieczeństwu jak i zapewnieniu przytulności.

Lampy sufitowe na zewnątrz są bardzo lubiane jako wyposażenie do montażu przy wejściach do domu z małymi daszkami. Dobrze oświetlają całą przestrzeń przed drzwiami nie oślepiając przy tym nadchodzącego gościa lub właściciela domu. Lampy sufitowe można łączyć z czujnikiem ruchu, dzięki czemu - w razie potrzeby - włączają automatycznie światło po wykryciu ruchu.

Na tarasie lub w pawilonie w ogrodzie potrzebne jest przytulne światło. Tu można albo połączyć różne rodzaje lamp - wtedy lampa sufitowa na zewnątrz służy jako główne oświetlenie, albo montuje się ściemnianą lampę sufitową. Taki plafon na zewnątrz może w razie potrzeby regulować jasność.

Przy zakupie lamp sufitowych na zewnątrz powinno się także zwracać uwagę na jakość. Ponieważ lampy sufitowe są w przestrzeni zewnętrznej narażone na silne wpływy warunków atmosferycznych, muszą wytrzymać silne wahania temperatury pomiędzy gorącem i zimnem oraz posiadać niezawodną ochronę przed wilgocią.

Oprócz klasycznych plafonów zewnętrznych, reflektory wpuszczane do przestrzeni zewnętrznej umożliwiają uzyskiwanie interesujących efektów świetlnych. Są chętnie montowane w okapach i oświetlają dom w nocy. Dzięki oświetleniu przez reflektory wpuszczane zewnętrzne nie tylko Państwa dom jest obiektem przyciągającym wzrok. Także nieproszeni goście pozostają z dala.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.