Lampy wtykowe do gniazda

Dodatkowe oświetlenie pewnych miejsc – dzięki lampom wtykowym

Lampy wtykowe, które mogą być stosowane także jako lampki nocne, są produktami, które nadają się do oświetlania określonych miejsc z dodatkowego źródła światła. Jeżeli pozostaniemy przy zastosowaniu jako oświetlenie nocne, wtedy przeznaczenie takiego produktu jest oczywiste: gdy już leżymy wygodnie w łóżku i potrzebne jest światło, wtedy nie trzeba najpierw iść do włącznika światła na ścianie, aby je włączyć lub wyłączyć. Można to zrobić wygodnie z łóżka (jeżeli gniazdko znajduje się w jego pobliżu). Alternatywne zastosowanie to na przykład umieszczenie ich pod szafkami kuchennymi. Jeżeli znajduje się tam gniazdko, nie trzeba sięgać do reflektorów podszafkowych lub wpuszczanych, które montuje się na szafce lub w szafce. Lampka wtykowa po prostu włączana do gniazdka daje możliwość nieskomplikowanego i uniwersalnego oświetlenia tego często zacienionego miejsca.

Praktyczne wzornictwo to duża zdolność do integracji lamp wtykowych z wnętrzem

Lampy wtykowe są praktycznymi produktami. Pod szafkami kuchennymi, ale także w innych miejscach ważne jest ich funkcjonalne wzornictwo. Dlatego chociaż mogą występować różne kształty oprawy oświetleniowej, dominują jednak proste kolory i kształty. Na przykład produkty z powierzchnią w kolorze chromu mają szczególnie profesjonalny i dyskretny wygląd, tak że, jeżeli chodzi o styl, można je bez wahania umieścić wszędzie. Produkty w kolorze białym nadają się wspaniale do zastosowania w kuchni – przecież z tą barwą kojarzymy zawsze czystość. A zdecydowanie o nią chodzi w kuchni.

Lampy wtykowe w podróży

Lampa wtykowa jest idealnym produktem na podróż. Można zupełnie nieskomplikowanie mieć ją przy sobie w torbie. Podczas pobytu zagranicą ewentualnie może być potrzebna przystawka, jednak nawet wtedy sprawdza się zadziwiająca uniwersalność lampy wtykowej. Umożliwia ona oświetlenie tych miejsc, w których hotel nie pomyślał o zapewnieniu źródła światła i tym samym tworzy odpowiedni wymiar dodatkowego komfortu.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 09:00 do 18:00

piątek
od 09:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.