Lampy wtykowe do gniazda

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampki nocne do kontaktu / lampki nocne na baterie

  Koniec z potworami pod łóżkiem i ciemnymi korytarzami

  W jakich przypadkach warto stosować lampkę nocną do kontaktu?

  Lampki nocne na baterie i lampki nocne do kontaktu sprawdzają się przede wszystkim w pokoju dziecięcym, ale również w sypialni rodziców i w obszarach przejściowych, gdzie istnieje niebezpieczeństwo obrażeń ciała, takich jak na przykład korytarz czy schody.

  Lampka nocna na baterie

  Lampki nocne na baterie lub podłączane do gniazdka najczęściej służą do tego, aby pomóc dzieciom pokonać strach przed ciemnością.

  Lampka nocna do kontaktu
  Lampka nocna do kontaktu z elastyczną głowicą to prosty sposób na światło do czytania, które nie przeszkadza partnerowi.

  Lampka nocna do kontaktu

  Lampki nocne do kontaktu z czujnikiem ruchu i zmierzchu włączają się automatycznie w nocy, w strefach takich jak korytarz czy schody.

  Lampka nocna na baterie

  Jaka barwa światła sprawdza się najlepiej w przypadku oświetlenia nocnego?

  W przypadku oświetlenia nocnego w grę wchodzą właściwie wyłącznie źródła światła o barwie ciepłej bieli i temperaturze poniżej 3300 kelwinów, ponieważ nie wpływają na produkcję hormonu melatoniny regulującego rytm snu i czuwania.

  Niebieskie światło jest nieodpowiednie, ponieważ hamuje produkcję melatoniny. Właśnie dlatego wiele wyświetlaczy telefonów komórkowych posiada tryb ciepłej bieli na potrzeby korzystania z telefonu przed snem.

  Dlaczego nie powinno się zasypiać przy włączonych innych światłach?

  Zbyt duża jasność generowana przez włączone lampy sufitowe i inne źródła światła również może opóźnić uwalnianie hormonu snu – melatoniny. Obniża jakość snu, utrudnia zasypianie, skraca sen i sprawia, że budzenie wymaga dużego wysiłku.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat lampek nocnych do kontaktu i lampek nocnych na baterie lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  Lampka nocna
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.