Lampy wysięgnikowe

Lampy wysięgnikowe - komfortowe oświetlenie z góry

Oświetlenie meblowe jest nie jednorako łatwym rozwiązaniem problemu: niestety, czasem zdarza się, że ze względu na dużą liczbę narożników i ścianek do wybranego miejsca nie dociera odpowiednia ilość światła. W takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdzają się oprawy meblowe, takie jak reflektory wysięgnikowe.

Gdzie stosuje się reflektory wysięgnikowe?

Światło lampy sufitowej często nie wystarcza do oświetlenia wnętrza szafek lub regałów. Dzięki oświetleniu tych mebli od góry za pomocą reflektorów wysięgnikowych znacznie łatwiej jest znaleźć ubrania we wnętrzu szafy, a grzbiety książek ustawionych na regale są doskonale widoczne.

lampy wysięgnikowe
reflektory wysięgnikowe
lampy wysięgnikowe

Jaką technikę oświetleniową wykorzystują lampy z wysięgnikiem?

Również w reflektorach wysięgnikowych doskonale sprawdza się technologia LED. W przypadku opraw meblowych duża odporność na przełączanie i kompaktowość źródła światła jest uzupełnieniem zalet takich jak np. oszczędność energii i trwałość. Dzięki temu częste włączanie i wyłączanie lampy nie stanowi żadnego problemu. Dzięki technologii LED możliwe jest również uzyskanie bardzo smukłych konstrukcji oprawy oświetleniowej.

Jakie są rodzaje opraw meblowych oprócz reflektorów wysięgnikowych?

W zależności od rodzaju mebli istnieją różne metody montażu. Oprawy podszafkowe są np. montowane pod wiszącymi szafkami kuchennymi, oświetlenie meblowe wpuszczane jest wbudowywane w mebel. Oświetlenie meblowe napowierzchniowe obejmuje wszystkie rodzaje opraw meblowych, które nie są wpuszczane, lecz montowane na powierzchni mebli.

Aby uzyskać więcej informacji na temat reflektorów wysięgnikowych lub innych zagadnień związanych z  oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.