Lampy wysięgnikowe

Reflektory napowierzchniowe stawiają meble we właściwym świetle

Reflektory napowierzchniowe, które montuje się na meblach, mogą - jako dodatkowe źródło nastrojowego pośredniego światła - tworzyć przyjemną atmosferę. Zamontowane na regałach oświetlają ulubione książki, podczas gdy reflektory napowierzchniowe zamontowane w gablotkach z drzwiami z mlecznego szkła, wyczarowują cudowne efekty świetlne, a gablotka wydaje się być dziełem sztuki oświetleniowej. Jeżeli reflektory napowierzchniowe zamontuje się przykładowo na wysokiej szafie w salonie, pełnią one funkcje niewidzialnych lamp oświetlających sufit i zapewniają przytulne światło w pomieszczeniu.

Ochrona przeciwpożarowa reflektorów napowierzchnowych

W przypadku reflektorów napowierzchniowych montowanych na drewnianych meblach, ważne jest, aby posiadały symbol ochrony przeciwpożarowej "M". To gwarantuje, że pomimo rozgrzewania się żarówek nie istnieje żadne niebezpieczeństwo pożaru. Symbol ochrony przeciwpożarowej "M" oznacza, że reflektory napowierzchniowe mogą rozgrzewać się do temperatury 200 stopni Celsjusza, nie podpalając mebli. Oczywiście należy dodatkowo przestrzegać podanych na reflektorach napowierzchniowych odległości od innych materiałów.

Mniej skomplikowane pod względem rozgrzewania się i niebezpieczeństwa pożaru są nowoczesne żarówki LED, które praktycznie nie wydzielają ciepła. Kolejnym plusem LED są różnorodne aranżacje kolorystyczne, które umożliwia indywidualne planowanie oświetlenia za pomocą reflektorów napowierzchniowych. Dzięki kolorowym akcentom świetlnym można zamienić każdy salon i każdą kuchnię w prawdziwy cud świata i barw.

W naszym asortymencie znajdą Państwo różne rodzaje reflektorów meblowych napowierzchniowych. Jest tu wszystko od okrągłych reflektorów do listew świetlnych LED, to wszystko, co nadaje meblom ostatni szlif za pomocą techniki świetlnej.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.