Latarnie ogrodowe

Latarnie to stylowe oświetlenie dróg, wejść do domu i ogródków przed domem

Latarnie to klasyka wśród lamp zewnętrznych. Już od wielu lat oświetlają drogi w ogrodach i parkach. Dzięki swojej wysokości (od dwóch metrów) lampy emitują równomierne i nieoślepiające światło, które jednocześnie zapewnia konieczne bezpieczeństwo i romantyczną atmosferę.

Lampy dobrze nadają się jako gustowne oświetlenie wejść do domu i ogródków przed domem. Za pomocą latarni można równomiernie oświetlić dużą powierzchnię. Jednocześnie latarnie w swoim klasycznym kształcie - kilkupunktowe i czarne - ciągle kojarzone są z willami ze starych filmów i dodają ogródkom przed domem i wejściom stylowego uroku.

Różne kształty i kolory pozwalają na wyszukanie właściwej latarni pasującej do stylu domu. Oprócz kolorów jak biały, zielony, czarny lub grafit o stylu latarni decyduje także kształt klosza. Klosz kulisty lub trójkątny tworzy z latarni nowoczesny stylowy element w Państwa ogródku przed domem.

Jeżeli latarnia ma być zainstalowana w już gotowym ogrodzie, nadają się do tego celu przede wszystkim latarnie z nowoczesną technologią solarną (nie wymagające prowadzenia kabli).

Wybór najróżniejszych latarni znajdą Państwo na naszej stronie. Chętnie służymy radą w razie dalszych pytań.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.