Oprawy zewnętrzne wpuszczane

Oprawy zewnętrzne wpuszczane

Mianem reflektorów wpuszczanych określa się lampy, które większość oprawy mają wpuszczoną w sufit. Dostępne są zarówno reflektory wpuszczane przeznaczone na zewnątrz jak i do wnętrz. Dzięki temu, że reflektory wpuszczane są zagłębione w suficie lub w okapie, nie dominują one ani w zakresie kolorystyki ani kształtu w estetyce pomieszczenia. Reflektory wpuszczane zewnętrzne i wewnętrzne są cenione za ich dyskretne, ale efektywne i funkcjonalne światło.

Reflektory wpuszczane w ogrodzie i w całej przestrzeni zewnętrznej powinny mieć szczególnie wysoką jakość, ponieważ są one narażone na ekstremalne wahania temperatury, wilgoć i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Oprawy wpuszczane chętnie montuje się na zewnątrz w okapie nad tarasem, przed drzwiami wejściowymi lub nad balkonem. Ponieważ reflektory wpuszczane potrzebują mało miejsca, można je stosować do oświetlenia przestrzeni, w których brakuje miejsca dla dużej lampy. Można nimi oświetlić także zakamarki, w których nie da się ani postawić ani powiesić lampy.

Oprawy wpuszczane w przestrzeni zewnętrznej zapewniają z jednej strony nastrojowe światło na tarasie, w pawilonie lub na balkonie, ale z drugiej strony są niesłychanie ważne w zakresie pakietu bezpieczeństwa w ogrodzie i przy wejściu. Dobrze umieszczona lampa zewnętrzna zapobiega wypadkom, ponieważ uwidacznia nierówności i stopnie oraz inne miejsca w których można się potknąć. Także szukanie dziurki od klucza w drzwiach domu może ułatwić wpuszczany reflektor. Oprawy wpuszczane w przestrzeni zewnętrznej nie tylko stawiają we właściwym świetle Państwa ogród i wiatę na samochód, lecz pomagają także gościom znaleźć drogę, dostarczając efektywne światło mimo braku miejsca.

Drodzy Klienci, w tym tygodniu czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może się wydłużyć. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Prosimy o wysyłanie zapytań poprzez nasz  formularz kontaktowy .

22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.