Gartenbeleuchtung.jpg

Odpowiednie oświetlenie ogrodowe tworzy przyjemną, nastrojową atmosferę w naszym ogrodzie lub na tarasie, dzięki czemu grillowanie lub relaks uzyskują niepowtarzalny klimat. Zaczaruj swój ogród i taras oświetleniem ze sklepu Lampy.pl.

Ulubione kategorie

Gartenbeleuchtung
Traumhafte Gartenbeleuchtung

Oświetlenie ogrodowe na przyjemne wieczory

Odpowiednie oświetlenie ogrodowe zapewnia czarującą atmosferę w ogrodzie. Przepiękne kule świetlne podkreślają piękno ogrodu lub tarasu i tworzą przytulną atmosferę. Efekt ten uzyskamy również dzięki lampom solarnym, które bez większego wysiłku i wkładu pracy można zamontować. Lampy solarne występują w przeróżnych wariantach - jako dekoracyjne akcenty, punktowe oświetlenie lub słupki oświetlające ścieżkę.

Coraz bardziej popularne jest również oświetlenie ogrodowe LED. Technologia LED pozwala w dużym stopniu zaoszczędzić energię i dodatkowo umożliwia grę kolorami. Odpowiednia aranżacja takiego oświetlenia zamieni ogród lub taras w prawdziwą oazę spokoju, która ukoi zmysły. Jednak obok czysto dekoracyjnego oświetlenia, pozostaje jeszcze aspekt bezpieczeństwa. Oświetlenie ścieżek lub schodów zapewnią nam lampy sufitowe, kinkiety lub latarnie ogrodowe z czujnikiem ruchu. Zapewnienie wystarczającego światła w tych obszarach podwórka lub ogrodu przyczyni się do zmniejszenia ryzyka upadku i zranienia.

Duży wybór oświetlenia ogrodowego znajdą Państwo w naszym asortymencie. Nasi fachowi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiednie oświetlenie.


Stimmungsvolle Gartenbeleuchtung

Letnie oświetlenie ogrodowe dla zapewnienia odpowiedniego nastroju

Kiedy po długiej, mroźnej zimie pierwsze promienie słońca przebijają się przez chmury, to wiemy, że nadszedł czas na przygotowanie i odnowienie naszego drugiego salonu - ogrodu i tarasu - na nadchodzące lato. Obok fantazyjnego i pomysłowego zasadzenia kwiatów, krzewów oraz drzew, odpowiednio zaaranżowane oświetlenie dodaje blasku i piękna dodatkowej przestrzeni pod gołym niebem. Dzięki oświetleniu nasz ogród nie zniknie w ciemnościach a wieczorne, letnie przyjęcia z przyjaciółmi, będą mogły przeciągnąć się do późnych godzin nocnych. Ponadto z pełną dumą będą mogli Państwo zaprezentować swój ogród, tak pięknie zagospodarowany i zaaranżowany dekoracyjnym oświetleniem.


Wegeleuchten für den Garten

Oświetlenie ogrodowe z różnymi rodzajami światła

Wszyscy znamy standardowe oświetlenie takie jak słupki lub latarnie ogrodowe. Również kinkiety i oprawy wpuszczane zapewniają bezpieczne i efektywne oświetlenie ogrodu. Jeżeli posiadamy staw, oczko wodne lub basen, można pomyśleć o oświetleniu tafli. Efekt jaki daje światło "pod wodą" jest wyjątkowy. Jednak najważniejszy aspekt obok dekoracyjnego w oświetleniu ogrodu to bezpieczeństwo. Należy pamiętać, że oświetlenie ogrodu powinno przede wszystkim zapobiegać ewentualnym potknięciom i upadkom.


Trendige Sockelleuchten

Modne oświetlenie ogrodowe z lampami solarnymi

Bardzo modna ostatnio forma oświetlenia ogrodu to obok oświetlenia awaryjnego, efektowne oświetlenie ogrodu lampami solarnymi LED. Bez kabli i dodatkowych kosztów za energię, lampy LED zasilane światłem słonecznym stanowią uzupełnienie pozostałego oświetlenia ogrodu. Lampy solarne są dostępne w różnych wariantach: z grotem ziemnym, w formie latarni, w formie małych, święcących zwierzątek albo w formie kuli lub kamienia.

Ze względu na różne warunki pogodowe na jakie są te lampy trwale wystawione, trzeba koniecznie pamiętać o kwestii stopnia ochrony. Lampy ogrodowe powinny mieć stopień ochrony minimum IP44. Tylko wówczas lampa taka jest chroniona przed wnikaniem wody oraz ciał obcych większych niż 1mm.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.