Philips Hue

Polecane produkty w tej kategorii

  Philips Hue – perfekcyjne światło w zasięgu jednego ruchu ręki

  Chyba każdy przynajmniej raz w życiu, jadąc autobusem, intensywnie szukał odpowiedzi na pytanie, czy wyłączył światło w kuchni. Albo zastanawiał się na urlopie, czy nie lepiej było dla ochrony przed włamaniem zostawić włączoną lampę. Albo relaksując się na kanapie stwierdził, że właściwie jest zbyt jasno... ale tak wygodnie się leży. Dzięki Philips Hue rozwiązanie tego problemu to tylko jeden ruch palca na ekranie smartfona lub tabletu.

  Co to jest Philips Hue?

  W istocie jest to najnowocześniejszy system oświetleniowy sterowany aplikacją. Składa się z połączonych ze sobą żarówek i lamp, którymi można sterować niezależnie. Za pomocą smartfona lub tabletu można kontrolować pracę do 50 różnych produktów Philips Hue. Do wyboru jest 16 milionów barw światła i jego odcieni.

  Jak działa Philips Hue?

  Sercem systemu Hue jest mostek. Podłącza się go do routera i – wedle potrzeb – nawet do 50 różnych źródeł światła. Router WiFi stanowi interfejs pomiędzy mostkiem Hue i internetem lub aplikacją Hue. Podłączenie systemu do sieci WWW umożliwia sterowanie żarówkami i lampami na przykład z Honolulu. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na smartfon lub tablet, połączyć ją z mostkiem i już można dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb.

  Jakie produkty Philips Hue są dostępne?

  Lampy sufitowe, lampy podłogowe, reflektory, taśmy, spoty wpuszczane i wiele innych. Philips Hue ma w ofercie każdą lampę, jakiej tylko dusza zapragnie. A także wszystko inne, co ewentualnie mogłoby się przydać – od żarówki poprzez czujnik aż po praktyczny zestaw startowy:

  • Źródła światła

   Z zalet tej nowoczesnej technologii można korzystać nawet tam, gdzie źródła światła Philips Hue nie są zintegrowane na stałe od samego początku. Wystarczy wyposażyć lampy w żarówki Philips Hue. Są one bowiem wyposażone w standardowe cokoły pasujące do różnych opraw. Można na przykład zastąpić tradycyjne żarówki z oprawą E27 żarówkami LED E27 pochodzącymi z tego systemu oświetleniowego. 

  • Przełączniki

   Sterowanie za pomocą smartfona jest bardzo wygodne. Ale przełącznik też jest super? Dzięki Philips Hue Tab nie trzeba z niego rezygnować. Pierwszy na świecie bezprzewodowy, inteligentny przełącznik umożliwia łatwe sterowanie domowymi lampami Philips Hue. Można tu zapisać indywidualne scenerie świetlne. Ale sam fakt, że jest to przełącznik, nie oznacza, że trzeba go od razu montować na ścianie. Można go nosić przy sobie po całym domu. A co najważniejsze, Hue Tab nie wymaga baterii i nie musi być podłączony do gniazda wtykowego. Wystarczy energia kinetyczna wytwarzana podczas naciskania przycisku.

  • Ściemniacz

   Wygodne ściemnianie światła i tworzenie przytulnej atmosfery bez konieczności wstawania z kanapy? Do tego celu można użyć bezprzewodowego ściemniacza Philips Hue. To praktyczne rozszerzenie systemu nie wymaga mostka ani skomplikowanej instalacji. Taki przełącznik umożliwia obsługę maksymalnie dziesięciu żarówek Hue. Można go zamontować na ścianie albo używać w taki sam sposób, jak pilota.

  Philips Hue White 9,5 W E27
  Philips Hue Tap
  • Czujnik 

   Byłoby najlepiej, gdyby światło włączało się samo, gdy tylko ktoś wejdzie do pomieszczenia? Dzięki czujnikowi ruchu do lamp Philips Hue jest to jak najbardziej możliwe. Urządzenie rejestruje zarówno ruch, jak i jego brak. Wtedy ponownie wyłącza światło. Praktyczny czujnik można przymocować za pomocą samoprzylepnej kropki lub wkrętu na ścianie lub po prostu postawić na kredensie, stole czy regale. 

  • Zestaw startowy

   System Philips Hue można łatwo skonfigurować i używać we własnym domu – wystarczy mieć zestaw startowy. W pierwszej kolejności potrzebna jest bezpłatna aplikacja Hue. Wystarczy ją pobrać i zainstalować na smartfonie lub tablecie. I gotowe. Zestaw startowy zawiera mostek oraz jedną lub więcej żarówek lub lamp. Wszystkie elementy można łatwo połączyć za pomocą routera WiFi. I od razu cieszyć się przepięknym światłem.

  Philips Hue
  Philips Hue

  Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem za pomocą systemu sterowania oświetleniem Philips Hue?

  Światło symuluje obecność. A włamywacze wolą wybierać budynki, w których wydaje się, że nikogo nie ma. Dzięki Philips Hue można łatwo zaprogramować na czas urlopu zmieniające się scenariusze oświetleniowe. Na przykład, aby wyglądało na to, że ktoś znajduje się w sypialni, włącza światło na korytarzu czy idzie do toalety. Philips Hue umożliwia programowanie realistycznych scenariuszy oświetleniowych i sterowanie nimi z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu dom nigdy nie zdradzi nieobecności mieszkańców – nikt nie będzie podejrzewał, że zmiana oświetlenia pomieszczeń to zasługa jednego z najinteligentniejszych systemów naszych czasów!

  Czy Philips Hue ma funkcję budzenia?

  Tak, w Philips Hue można wygodnie zaprogramować godzinę i budzić się łagodnie lub spontanicznie światłem. Budzenie światłem uchodzi za bardzo zdrowe, ponieważ jest zgodne z fizjologią człowieka. W Philips Hue można na przykład wczytać zdjęcie wschodu słońca z ostatniego urlopu nad Morzem Śródziemnym, wybrać jego paletę kolorów i zapewnić sobie bajkowe przebudzenie. Philips Hue jest w stanie zrealizować niemal wszystkie pomysły użytkownika.

  Philips Hue
  Philips Hue

  Więcej pytań dotyczących Philips Hue? To żaden problem! Wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer 22 307 14 83 albo użyć formularza kontaktowego – gwarantujemy szybką odpowiedź.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.