Reflektory zewnętrzne LED

Naświetlacze LED i reflektory zewnętrzne LED to uniwersalność stosowania

Wieczorem, po zachodzie słońca, oprócz niezbędnego oświetlenia wnętrza stosuje się także oświetlenie zewnętrzne. Pożyteczną inwestycją są tu reflektory zewnętrzne LED, które oświetlają na przykład przestrzeń przy wejściu do Państwa domu. Naświetlacze LED umożliwiają świadome określenie kosztów energii, posiadają relatywnie długi okres użytkowania i gwarantują niewielkie zużycie prądu, pozwalające dzięki nim zaoszczędzić do 90 procent energii. Powodem jest to, że żarówki LED bardziej ekonomicznie wykorzystują energię i tym samym w porównaniu z innymi źródłami światła, jak na przykład tradycyjne żarówki, są znacznie bardziej efektywne poprzez przekształcanie zużywanej energii w większości w światło, nie zaś w ciepło.

Funkcjonalne zakresy stosowania reflektorów zewnętrznych LED

Niektóre reflektory zewnętrzne LED nadają się zarówno do oświetlenia podłoża jak i do montażu na ścianie. Odnośnie bezpieczeństwa - są niemal nieodzowne do oświetlanie schodów i dróg. Nadają się również do oświetlenia fasad wyższych budynków. Szczególnie piękne są odchylane reflektory zewnętrzne LED, których światło można kierować do góry lub do dołu.

Dekoracyjne oblicze reflektorów zewnętrznych LED

Nie należy zapominać o możliwości dekoracji za pomocą reflektorów zewnętrznych LED, które pozwalają na tworzenie fantastycznych efektów świetlnych. Za ich pomocą można na przykład podkreślić rzeźby lub fontanny czy oświetlić krzewy i zarośla. Ponadto są dostępne reflektory zewnętrzne LED z zasilaniem słonecznym, które automatycznie włączają się wraz z zapadnięciem zmroku, a gdy robi się jasno, ponownie wyłączają się.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.