Tylko

-11% powyżej 579 zł | -15% powyżej 849 zł na ulubione marki**

Do -50% na wszystkie kategorie*

Skrzynka na gazety

Filtry i sortowanie
Filtry i sortowanie 0
Sortowanie Position
Cena
Materiał
Kolor
Występ / głębokość (cm)
Producent
19 artykułów
Filtr
259,90 zł
69,90 zł
299,90 zł
509,90 zł
349,90 zł
239,90 zł
249,90 zł
349,90 zł
239,90 zł
269,90 zł
239,90 zł
219,90 zł
259,90 zł
129,90 zł
199,90 zł
349,90 zł
349,90 zł
549,90 zł
639,90 zł

Inwestycja w pojemnik na prasę jest opłacalna

W warunkach europejskich zupełnie normalne jest to, że lato jest bardzo deszczowe i ulewna może być także jesień. Aby skutecznie chronić swą pocztę oraz gazety i czasopisma przed złymi warunkami atmosferycznymi, jak najbardziej opłacalna może być inwestycja w pojemnik na prasę, bądź w skrzynkę na listy wyposażoną w pojemnik na prasę. Jeżeli listonosz znajdzie jedynie skrzynkę na listy bez pojemnika na prasę, to włoży gazetę po prostu do otworu na listy, co powoduje, że może ona zostać uszkodzona, a w najgorszym przypadku może stać się zupełnie nieczytelna po przejściu przelotnego deszczu.

Dlatego sensowne jest posiadanie oddzielnego pojemnika na prasę, a najlepiej od razu skrzynki na listy ze zintegrowanym pojemnikiem. Nie tylko chroni on przed deszczem i wiatrem, ale także zapewnia pewną ochronę prywatności. W końcu nie powinno nikogo obchodzić to, jaki tytuł wkładany jest do naszej skrzynki. Poza tym osobny pojemnik zapobiega ewentualnemu przeładowaniu skrzynki na listy. Jeśli montujemy go w późniejszym terminie, może pojawić się ten kłopot, że powinien on pasować stylem i wzornictwem do posiadanej już skrzynki na listy.

Style pojemników na prasę

Dostępne są one w najróżniejszych stylach i wzornictwie: od nowoczesnych po pojemniki w stylu niemal antycznym. Na topie są na przykład warianty ze szklanym frontem, szczególnie z satynowego szkła. Ale także nostalgiczny pojemnik z miedzi z napisem “gazety” ma swój urok. W Stanach Zjednoczonych od dawna popularne są Mailbox'y, skrzynki na listy, które dla Europejczyków wyglądają raczej jak pojemniki na prasę i także są coraz popularniejsze w naszym kraju. Jednak prawdopodobnie także w przyszłości nie wyprą one klasycznego pojemnika na prasę.

Pokaż więcej Ukryj

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

***Dostawa do Świąt Bożego Narodzenia dotyczy tylko produktów oznaczonych iformacją "Dostawa przed Świętami". W przypadku dostawy przed świętami transakcja musi zostać sfinalizowana włącznie z płatnością; dotyczy to również przedpłat na fakturę. W przypadku produktów ponadgabarytowych dostawca usługi kurierskiej skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia daty dostawy. Należy pamiętać, że nie mamy wpływu na harmonogram ustalonej w ten sposób dostawy. Zamówienia zawierające kilka produktów są zazwyczaj wysyłane w ramach jednej przesyłki. Jeśli zamówienie zawiera produkty, które nie są oznaczone informacją "Dostawa przed Świętami", obowiązuje je najdłuższy czas dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH