Bezpieczne i wygodne metody płatności

Z chwilą przekazania Państwa zamówienia firmie kurierskiej, otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie wysłania towaru.

Tradycyjny przelew - płatność z góry - 2% rabatu

Klasyczna metoda płatności: prosto i bezpiecznie. Dokonują Państwo przelewu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki. Dane do przelewu zawarte są w e-mailu potwierdzającym wpływ zamówienia. Bezpośrednio po zanotowaniu wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki zamówienie zostanie bezzwłocznie wysłane (w przypadku artykułów znajdujących się na magazynie).

Przy tej metodzie płatności otrzymają Państwo 2%-owy rabat

Karta kredytowa / debetowa

Wygodna i sprawdzona metoda płatności polegająca na pobraniu pieniędzy z karty kredytowej (VISA, MasterCard). Podają Państwo numer karty kredytowej, datę ważności i kod autoryzacyjny. Dane te nie są zapisywane przez Sklep internetowy, tylko bezpośrednio przekazywane do BS PAYONE GmbH za pomocą 128-bitowego protokołu SSL. Karta kredytowa musi być zarejestrowana przez bank, który wystawił kartę kredytową, do procesu uwierzytelnienia klienta, poprzez bezpieczny protokół przyjęty przez organizacje płatnicze Visa (Verified by Visa) oraz MasterCard (MasterCard SecureCode). Zarówno w przypadku Verified by VISA jak i MasterCard Secure Code w trakcie przeprowadzania płatności zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS wysłany na Państwa numer telefonu komórkowego lub odczyt hasła wygenerowanego przez token). Jeśli tożsamość zostanie potwierdzona, wówczas następuje rezerwacja należnej kwoty na karcie kredytowej. Obciążenie karty kredytowej następuje z powodów technicznych bezpośrednio po wysłaniu zamówienia. Kilka minut później możemy opracować Państwa zamówienie.

Ta prosta i szybka metoda płatności jest dla Państwa bezpłatna.

Możliwa jest również płatność kartą debetową (Maestro). Po podaniu danych kwota rachunku zostanie odciągnięta z Państwa konta. Płatność kartą debetową jest bezpłatna tak samo jak w przypadku płatności kartą kredytową.

Paypal

Płatność w systemie Paypal jest szybka, prosta i bezpieczna. Wybierz metodę płatności Paypal podczas procesu zamówienia. Następnie zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła dostępu do systemu Paypal w osobistym koncie i potwierdź kwotę zamówienia. Tutaj sprawdzasz dane adresowe. Po zakończeniu sprawdzasz i potwierdzasz zamówienie na naszej stronie. Bezpośrednio po tym Paypal przesyła nam potwierdzenie wpłaty, dzięki któremu Twoje zamówienie zostanie bezzwłocznie opracowane.

Nie posiadasz jeszcze konta Paypal? Wystarczy kilka kliknięć aby zarejestrować się w systemie Paypal. Płatność w systemie Paypal jest dla Państwa bezpłatna.

Płatność za pobraniem

Płatność za zamówienie wraz z kosztem dostawy i opłatą pobraniową ( opłata pobraniowa wynosi 8 zł ) jest uiszczana kurierowi Packeta.pl - podwykonawca InPost w chwili doręczenia przesyłki;

Metoda płatności "Płatność za pobraniem" możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Polski do kwoty 5.000 zł. Płatność przy odbiorze jest niemożliwa w przypadku artykułów o dużych gabarytach.

Przelewy24

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, klient zostaje automatycznie przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Wybierając Przelewy24 klient ma możliwość wyboru kilku opcji płatności: przelewy online, BLIK, płatność ratalna

W przypadku braku informacji należy skorzystać z dalszych możliwości.

Pytanie odnośnie metod płatności lub faktury?

Informację na ten temat oraz inne zagadnienia związane z płatnościami można znaleźć w pomocy - FAQ.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

40 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.