FRITZ HANSEN Night Owl lampa stołowa niebieska

3575082X
FRITZ HANSEN Night Owl lampa stołowa niebieska
849,90 zł
cena zawiera podatek VAT, bezpłatna dostawa na terenie Polski.

Termin dostawy: 3-6 dni

 • Dostawa gratis
 • 30-dniowy termin zwrotu towaru
 • 2 lata gwarancji
Udostępnij:

Jesteś przedsiębiorcą? Masz firmę? Regularnie składasz zamówienia na dużą skalę?

Kontakt z doradcą ds. klientów biznesowych

Specyfikacja techniczna

FRITZ HANSEN

FRITZ HANSEN Night Owl lampa stołowa, jesion

Art.-Nr. 3575082X
Producent FRITZ HANSEN

Opis artykułu

 • Produkt najwyższej jakości

Lampa stołowa Night Owl™ z podstawą z drewna jesionowego - Projekt: Nicholai Wiig Hansen


Lampa stołowa Night Owl™ jest wyposażona w stożkową podstawę z drewna jesionowego, na której znajduje się obrotowy klosz z aluminium, dzięki któremu można dowolnie regulować kierunek padania światła, dostosowując go do indywidualnych potrzeb oświetleniowych. Jego estetyczne wykonanie wygląda bardzo dekoracyjnie w każdym miejscu, czy to na szafce nocnej, stoliku bocznym w salonie czy na komodzie. Night Owl™ emituje swoje światło w sposób pośredni i zanurza otoczenie w miękkim nastroju świetlnym, który zdecydowanie przyczynia się do stworzenia przytulnej atmosfery.

Nicholai Wiig Hansen, który założył własne studio projektowe w 1990 roku - w wieku 26 lat - i od tego czasu stworzył wiele znanych projektów, takich jak krzesło do biurka "Jules", szafka "PS", stół "Sintra" i termos "Geo", stworzył to proste, a jednocześnie ekstrawaganckie źródło światła. W swoich projektach przywiązuje dużą wagę do przemyślanej proporcji i koncepcji kolorystycznej, a detale dodaje tylko wtedy, gdy mają one praktyczne lub estetyczne zastosowanie.

Duńska firma FRITZ HANSEN produkuje lampę stołową Night Owl™. Historia firmy rozpoczęła się w 1872 roku od stolarza Fritza Hansena z Nakskov, który uzyskał licencję handlową w Kopenhadze, a następnie założył własną firmę, w której wraz z synem Christianem produkował meble i inne elementy wyposażenia wnętrz o wysokiej jakości, co przyniosło im wysoką reputację, a także ważne zlecenia, takie jak wyposażenie Biblioteki Uniwersyteckiej i Ratusza w Kopenhadze. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, takimi jak Bruno Mathsson, Jo Hammerborg, Arne Jacobsen, Hans J. Wegner i Grethe Mayer, w swojej prawie 150-letniej historii firma osiągnęła wysoką reputację poza granicami Danii. Od 1979 roku FRITZ HANSEN jest w 75% własnością Skandinavisk Holding.

Potrzebujesz porady

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17.

22 307 14 83 Zapytaj o produkt
Polecane produkty

  Pytania i odpowiedzi (0)

  Zadaj pytanie

  Recenzje klientów.

  Oceń pierwszy artykuł.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł